Католицький Медіа-Центр Конференції римсько-католицьких єпископів в Україні
» » » Папа призначив нового Префекта Конгрегації у справах святих
16:58 Четвер 0 148
15-10-2020, 16:58

Папа призначив нового Префекта Конгрегації у справах святих

Протягом семи років ієрарх зблизька супроводжує процес реформи Римської Курії, бувши секретарем Ради Кардиналів.

Про це пише Vatican News.

У четвер, 15 жовтня 2020 р., у Ватикані повідомлено про те, що Святіший Отець призначив Префектом Когрегації в справах визнання святих преосвященного Марчелло Семераро, дотеперішнього єпископа дієцезії Албано та Секретаря Ради Кардиналів. Ієрарх, якому в грудні виповниться 73 роки, стане наступником кардинала Джованні Анджело Беччіу, зречення якого Папа прийняв 24 вересня.

Єпископ Марчелло Семераро є уродженцем південноіталійського регіону Апулії. Став священиком 1971 року, 1998 року святий Йоан Павло ІІ призначив його єпископом Орії, а 1 жовтня 2004 року перевів його до дієцезії Албано, на терені якої розташована літня папська резиденція у Кастель-Ґандольфо.

Коли Папа Франциск 2013 року створив Раду Кардиналів, то призначив єпископа Марчелло Семераро секретарем цього дорадчого органу. Він є членом Конгрегації в справах визнання святих, Дикастерії в справах комунікації та радником Конгрегації Східних Церков.
Новини з Ватикану 18:01 Середа 0 165 Новий святий, шість блаженних та інші декрети Конгрегації в святих Святіший Отець затвердив для оприлюднення декрети відомства, відповідального за канонізаційні процеси, якими підтверджено чуда за заступництвом кандидатів на канонізацію та беатифікацію, мучеництво з ненависті до віри та геройський вимір чеснот.
Інформаційне повідомлення
Коментувати статті на нашому сайті дозволено лише на протязі 7 днів з моменту публікації.