Католицький Медіа-Центр Конференції римсько-католицьких єпископів в Україні
» » Трансляція беатифікації бл. Карло Акутіса на EWTN
16:15 П'ятниця 0 316
9-10-2020, 16:15

Трансляція беатифікації бл. Карло Акутіса на EWTN

Телебачення Віковічного Слова в Україні транслюватиме Святу Месу з нагоди беатифікації Карла Акутіса, апостола інтернет-простору, який довів, що святість можлива і може бути зовсім поруч з нами.  
Беатифікація відбудеться в Ассізі у суботу, 10 жовтня. Початок о 17:00. 

Нагадуємо, 1 жовтня тіло Слуги Божого було виставлене у базиліці в Ассізі для публічного вшанування. «Про це просило багато його ровесників, які бажали безпосереднього контакту з моїм сином. Маю надію, що ця зустріч для багатьох стане вихідним пунктом до Бога та поглибленої віри», - розповіла матір Карла. 

Юнак прожив лише 15 років, але його життя було сповнене добрих вчинків, набожності до Євхаристії та Діви Марії, запалом до євангелізації через інтернет та сучасні засоби масової комунікації.  

Трансляцію можна переглянути на сторінці EWTNYouTubeFacebook.

Оголошення 15:02 Субота 0 176 Рорати зі святим Зигмундом Гораздовським 2020 рік – це рік 100-літнього Ювілею з дня смерті святого Зигмунда Гораздовського, священика, який жив, працював і осягнув славу Святих у Львові. З цієї нагоди Сестри Згромадження Святого Йосифа, яке заснував святий Зигмунд, приготували пропозиції на Рорати 2020 року, темою яких стали слова святого: «Пам’ятай, що небо є твоєю вічною Вітчизною».
Інформаційне повідомлення
Коментувати статті на нашому сайті дозволено лише на протязі 7 днів з моменту публікації.