Католицький Медіа-Центр Конференції римсько-католицьких єпископів в Україні
» » Готуємось пережити Великий Піст
13:00 Вівторок 0 259
16-02-2021, 13:00

Готуємось пережити Великий Піст

Традиція переживання Великого Посту супроводжується богослужіннями, які дозволяють краще підготуватися до зустрічі з Воскреслим Христом. Одним із найдавніших було богослужіння Хресної дороги.
Формувалось воно століттями, але доступне широкому загалу стало завдяки старанням францисканців у епоху Середньовіччя. Стало воно свого роду відповіддю на прагнення співпереживати страждання Господа, які принесли нам надію на життя вічне. Богослужіння Страстей Господніх це побожність, яка виросла з польської духовної традиції та набожності. Роздуми муки Господньої укладено як поетичний текст у добу бароко. Церква заохочує нас до глибшого переживання часу посту, у чому допомагають богослужіння призначені на цей період.

Видавництво Святого Павла пропонує вірянам книжки з роздумами Хресної дороги. Цьогоріч також побачила світ книжечка із роздумами для дітей. Адже, зважаючи на свій вік, юні читачі у особливий спосіб переживають цей час, а ми хочемо допомогти їм у цьому.

Запрошуємо перейти за посиланням

Замовити також можете за тел./viber +38 067 491 6109
Оголошення 12:00 Вівторок 0 299 Конкурс для дітей «Писанка для Папи» Третій Міжнародний конкурс дитячого малюнку проводиться у рік 20-річчя візиту святого Папи Йоана Павла ІІ в Україну та 85-річного ювілею Папи Римського Франциска і присвячується розвитку та зміцненню духовної культури людини з метою збагачення та укріплення в ній найкращих духовних цінностей.
Інформаційне повідомлення
Коментувати статті на нашому сайті дозволено лише на протязі 7 днів з моменту публікації.