Католицький Медіа-Центр Конференції римсько-католицьких єпископів в Україні
» » » «Бог потужно діє онлайн». Невдовзі беатифікація Карла Акутіса
14:00 Четвер 0 1 223
24-09-2020, 14:00

«Бог потужно діє онлайн». Невдовзі беатифікація Карла Акутіса

Італійська молодь готується до беатифікації 15-річного комп'ютерного генія. Із цією метою було організоване спеціальне паломництво містом Ассізі, саме тут похований Карло Акутіс, тут відбудеться його беатифікація.
Протягом дня молодь мандрувала шляхами, що оточують Ассізі, читаючи нотатки майбутнього блаженного, який, як повідомляють італійські медіа, може стати покровителем інтернету. «Молодь притягує те, що Карло належить до їхнього покоління і зміг говорити про Бога їхньою мовою. Зворушує їх також те, що до святості він ішов через звичне життя підлітка, а також через інтернет», - підкреслює Селен Еспозіті, яка за дорученням душпастирства молоді організувала паломництво.

Учасники паломництва також допомагають у приготуванні до беатифікації. Напередодні відбудеться нічне чування, кульмінацією якого буде адорація Пресвятих Дарів. Водночас такі чування будуть відбуватись у десятьох костелах Ассізі, аби дотримуватись санітарних норм, що пов'язані з пандемією. Гасло зустрічі перекликатиметься з життєвим гаслом Карло «Євхаристія - моя австострада до неба».

Майбутній блаженний був комп'ютерним генієм і переконаним у тому, що Бог потужно діє також онлайн. Саме інтернет він використав для проголошення Євангелія, для розповідей про силу Євхаристії, яку вважав також своєю силою. Від моменту першого Причастя, він щодня брав участь у Святій Месі та ніколи не занедбував сповіді у першу п'ятницю. Завдяки Карло його батьки повернулись до Церкви. Хлопець помер у 2006 р. через лейкоз.

Через сім років після його смерті розпочався його беатифікаційний процес. У лютому 2020 р. Папа Франциск визнав чудо за його заступництвом, коли чудесним способом (медицина цього не може пояснити) було зцілене дитя з Бразилії. Саме це відкрило шлях для беатифікації.

Переклад КМЦ за Wiara.pl
Інформаційне повідомлення
Коментувати статті на нашому сайті дозволено лише на протязі 7 днів з моменту публікації.