Католицький Медіа-Центр Конференції римсько-католицьких єпископів в Україні
» » » Розарієві історії від єпископів. Архієпископ Мечислав Мокшицький
10:00 Четвер 0 1 081
8-10-2020, 10:00

Розарієві історії від єпископів. Архієпископ Мечислав Мокшицький

У рамках нашого жовтневого проєкту своїм свідченням про силу молитви на розарії ділиться архієпископ Мечислав Мокшицький, Митрополит Львівський.
Я вдивлявся в Розарій із самого дитинства. Мої бабуся і дідусь, мама і тато не випускали вервицю з рук. А сам я почав молитися Розарій, коли готувався до Першого Причастя – тоді нас цього навчили.

З плином часу я дедалі краще усвідомлював суть і красу розарієвої молитви. Разом із Марією ми роздумуємо про життя Господа Ісуса, і Вона допомагає нам. Хвилини нашого життя пересуваються, як намистинки на вервичці, бо до цієї молитви ми залучаємо своє повсякдення, турботи, радощі та прохання.

Розарієва молитва супроводжувала мене протягом підготовки до священства, а згодом і в самому священстві. Я бачив, чим вона була для святого Йоана Павла ІІ. Коли він прокидався, то лягав хрестом на підлогу спальні й молився Розарій, а потім іще кілька разів на день брав вервицю до рук, бо знав, яку велику силу має ця молитва.

Сама Божа Мати заохочувала нас молитися на розарії. Він наповнює мене силою в духовному житті, у всіх моїх справах. Цього року у Львівській архідієцезії ми відкрили Розарієвий Конгрес, який розкриватиме вірним велич цієї церковної традиції та її значення.


Інформаційне повідомлення
Коментувати статті на нашому сайті дозволено лише на протязі 7 днів з моменту публікації.