Католицький Медіа-Центр Конференції римсько-католицьких єпископів в Україні
» » » Пам'яті кардинала Мар'яна Яворського
17:12 Понеділок 0 1 282
7-09-2020, 17:12
Відео 1 282 0

Пам'яті кардинала Мар'яна Яворського

Бракує слів, аби описати всі ті справи, які вдалося з допомогою Божої благодаті здійснити кардиналу Мар'яну Яворському, який, який як вже повідомлялося помер 5 вересня. Пропонуємо вашій увазі фільм, якийхоча б частково покаже, якою легендарною особою був наш пастир.  
Кардинал Мар'ян Яворський - один з пастирів, якого можна назвати відновителем Римсько-Католицької Церкви в Україні. Дбав не лише про Львівську архідієцезію, а й про інші дієцезії, висвятив для України 8 єпископів. Протягом 17 років владика Мар'ян був Головою Конференції єпископату України. Став першим кардиналом за 345 років історії Львівської архідієцезії. Можна сказати, що стараннями кардинала Мар'яна Папа Йоан Павло ІІ у 2001 р. відвідав Україну. Кардинала Яворського, по праву можна назвати будівничим миру та співпраці в Україні, за що він також отримав державні відзнаки.    

Візит українських єпископів Ad Limina, 25 березня 1999 р., фото з архіву єпископа Мар'яна Бучека 

Фільм «Кардинал Мар'ян Яворський. Нариси з історії Католицької Церкви», присвячений життю, священицькій послузі та науковій діяльності кардинала Мар'яна Яворського. У фільмі, створеному в 2015 р. завдяки співпраці єпископа Мар'яна Бучека із київським режисером Олександром Ушаковим, про діяльність кардинала розповідають його знайомі із середовища духовенства та світські.

Нагадуємо, похоронні урочистості кардинала Мар'яна Яворського розпочнуться 8 вересня у Польщі. 


Джерело: Костели і Каплиці в Україні
Відео 18:01 Четвер 0 110 Правда про «право на вибір»: аборти і законодавство в Україні та світі На телеканалі ПравдаТУТ пані Геня Самборська, голова Всеукраїнського благодійного фонду «За гідність людини», говорить про гострі питання, зокрема — нещодавні жіночі протести в Польщі проти абортів.  Розмова про право на життя, про аборти із статистичними даними та конкретними прикладами.
Інформаційне повідомлення
Коментувати статті на нашому сайті дозволено лише на протязі 7 днів з моменту публікації.