Католицький Медіа-Центр Конференції римсько-католицьких єпископів в Україні
» » » У Пульмо відбулася оаза для дітей з Луцької катедральної парафії
16:23 Четвер 0 115
15-08-2019, 16:23

У Пульмо відбулася оаза для дітей з Луцької катедральної парафії

Як і щороку, діти з Луцької катедральної парафії Святих Апостолів Петра і Павла перебували на реколекційному відпочинку у с. Пульмо на Світязі, у відпочинковому осередку релігійної місії «Карітас – Спес». З 26 липня по 8 серпня одночасно відбувалися дві оази – Оаза дітей Божих І ст. і Оаза Нової дороги, у яких взяли участь 45 дітей з Луцька.
Про це повідомляє Луцька дієцезія.

Дякуючи формаційним аніматорським зустрічам, організованим «Карітас – Спес», аніматорам і сестрам терезіянкам: с. Аксані і с. Боніфації, оаза містила в собі багато аспектів, як релігійних, морально-духовних, так і відпочинково– пізнавальних, пластично-розвивальних. Діти активно брали участь в усіх заходах, зокрема у Святій Месі, зустрічах в групах , молитві — спільній та індивідуальній, квестах різної тематики і змаганнях, забавах і танцях, в майстер-класах і різних турнірах. Погода також потішила нас можливістю проводити забави на гарячому піску і купатися в озері.

Дякуючи Доброму Богу і священникам, які нам товаришували, ми мали можливість щоденно брати участь у Службі Божій. Зокрема, дякуємо Владиці Віталію Скомаровському, о. Костянтину Морозову OFMCap і о. Віктору Шклярчуку.

Відвідали нас також гості з Німеччини, які дуже багато допомагають «Карітасу». На знак вдячності, діти з допомогою п. Тетяни Супрун виготовили для них подарунок з шерсті і запросили до спільних забав. Також завітав до нас господар «Карітасу» — його директор о. Роман Бурник, якому діти склали особливу подяку. Щиро дякуємо усім, хто спричинився до нашого відпочинку коштами, усякою допомогою і молитвою, задля того, щоб він був цікавий і безпечний.

С. Аксана Щіпанська CST
Залишити коментар

Клацніть на зображення щоб оновити код, якщо він нерозбірливий
Новини з України 16:13 Вівторок 0 124 У Залужжі на Тернопільщині волонтери відновлюють костел Святої Розалії Волонтери благодійної організації «Благодійний фонд «Пам’ять і любов» розпочали відновлювати римо-католицький костел Святої Розалії, що у селі Залужжя Збаразького району.