Католицький Медіа-Центр Конференції римсько-католицьких єпископів в Україні
» » » Папа поблагословив вервиці для Сирії і закликав молитися за мир
16:16 П'ятниця 0 122
16-08-2019, 16:16

Папа поблагословив вервиці для Сирії і закликав молитися за мир

В урочистість Внебовзяття Пречистої Діви Марії Глава Католицької Церкви зробив особливий жест солідарності з сирійськими християнами, нагадуючи про те, що молитва є могутнім засобом.
Про це повідомляють Новини Ватикану.

«Тепер же прошу вас супроводити своїми молитвами жест, який маю намір вчинити: я поблагословлю велику кількість вервиць, призначену для братів і сестер у Сирії», – сказав Папа Франциск наприкінці зустрічі з вірними, які зібралися на площі Святого Петра у Ватикані на проказування молитви «Ангел Господній» в четвер, 15 серпня 2019 року, урочистість Внебовзяття Пречистої Діви Марії.

«З ініціативи організації “Допомога Церкві в потребі”, – пояснив Святіший Отець, – були виготовлені приблизно шість тисяч коронок Розарію. Їх зробили сестри кармелітки у Вифлеємі. Сьогодні, в це велике Марійське свято, я їх поблагословлю, й пізніше вони будуть розповсюджені в католицьких спільнотах Сирії як знак моєї близькості, особливо, до родин, які втратили когось задля війни. Молитва з вірою є могутнім засобом! Не переставаймо молитися на вервиці за мир на Близькому Сході та всьому світі», – закликав він.

Папа запросив присутніх проказати молитву до Богородиці, по завершенні якої поблагословив вервиці.

Залишити коментар

Клацніть на зображення щоб оновити код, якщо він нерозбірливий
Новини з Ватикану 11:16 Субота 0 49 Папа: любов не є лише ціллю і засобом духовного життя, але є також його центром Про братню любов, яка є у центрі августиніянської духовності, говорив Папа Франциск, приймаючи 13 вересня 2019 р. учасників Генеральної Капітули Ордену Святого Августина.