Католицький Медіа-Центр Конференції римсько-католицьких єпископів в Україні
» » » День подяки Богу неокатехуменальних спільнот у Харкові
14:05 Четвер 0 133
15-08-2019, 14:05

День подяки Богу неокатехуменальних спільнот у Харкові

10 серпня в харківському кафедральному храмі Успіння Діви Марії на урочисту Євхаристію зібрались брати й сестри з неокатехуменальних спільнот Харківсько-Запорізької дієцезії: Дніпра, Запоріжжя, Кам’янського, Кривого Рогу, Сум та Харкова. Святу Месу очолив єпископ Станіслав Широкорадюк. 
Про це повідомляє Харківсько-Запорізька дієцезія.

Люди похилого віку, родини з дітьми, молодь та священники, які опікуються спільнотами, дякували Господу за благодаті, отримані протягом 2018-2019 Року євангелізації, за дар Церкви, дар спільноти і дар віри. У молитві, особистих свідченнях, піснях і танцях зібрані прославляли Бога за Його незліченні дари.

«Діти – це Божий дар, – сказав владика Станіслав. – Нині поряд із подружжями, які не можуть мати дітей, є багато й таких, які змарнували свій дар материнства і батьківства. Церква виступає проти абортів і методів штучного запліднення, бо вона проти всього, що нищить людське життя, яке починається від зачаття». Серед інших Божих дарів, за словами владики Станіслава Широкорадюка, – віра, таланти, здоров’я і час. Всі вони обмежені, тому маємо бути мудрими «розпорядниками» цих безцінних Божих дарів.

«Що за красні, Ізраїлю, твої оселі!» (див. Чис 24,5) – ця істина стала реальністю у житті тих, кого зібрав Господь біля вівтаря у харківській катедрі. Тих, хто загубився, був принижений гріхами, намагався будувати щастя без Бога, Христос знайшов і допоміг отримати правдивий дім у Церкві, створив Своїми домашніми.

Залишити коментар

Клацніть на зображення щоб оновити код, якщо він нерозбірливий
Новини з України 16:13 Вівторок 0 124 У Залужжі на Тернопільщині волонтери відновлюють костел Святої Розалії Волонтери благодійної організації «Благодійний фонд «Пам’ять і любов» розпочали відновлювати римо-католицький костел Святої Розалії, що у селі Залужжя Збаразького району.