Католицький Медіа-Центр Конференції римсько-католицьких єпископів в Україні
» » » Українці взяли участь у Всесвітньому Молодіжному Форумі у Римі
10:21 П'ятниця 2 647
2-08-2019, 10:21

Українці взяли участь у Всесвітньому Молодіжному Форумі у Римі

З 18-22 червня в Римі тривав ХІ Всесвітній Молодіжний Форум, метою якого було обговорення Апостольського напоумлення «ChristusVivit» серед католицької молоді  зі всього світу.

Документ був написаний після Синоду Єпископів присвяченому темі «Молодь, віра і розпізнавання покликання».
Через посередництво Комісії у справах душпастирства молоді РКЦ, на форум були відделеговані два представники з України – Анастасія Кур’ята та Євген Голинський. Учасники Форуму мали відповідати певним визначеним критеріям, тому конкурс відбувався у два етапи: 1) Заповнення анкет, 2) співбесіда.
Загалом на Форумі була присутня молодь зі всіх континентів: по два делегати зі 108 країн. Також були присутні представники молодіжних католицьких організацій, організатори заходу, Кардинал КевінФарелл, Кардинал Лоренцо Балдіселлі та інші представники духовенства, що опікуються справами молоді.

Програма заходу виявилася дуже насиченою. Молодь прокидалася о 7 ранку, після сніданку мала молитву або ранкову катахезу, опісля всі учасники приступали до роботи над Апостольстким напоумленням. Евхаристія, що звершувалася на різних мовах та за участі кардиналів та священників, які опікуються молоддю, завершувала кожен день Форуму.

Співпраця відбувалася під час відкритих дискусій, панелей, у робочих групах. Робочими мовами були  італійська, іспанська, французька та англійська. Крім того, було забезпечено синхронний переклад, тому незалежно від мови, на якій говорив спікер, проблем з порозумінням не було.
Молоді люди роздумували над такими темами: «Участь молоді в житті церкви під час та після Синоду 2018», «Яким чином Апостольське напоумлення надихає світ навколо нас?», «Як спільноти в Церкві можуть рухатися разом після Синоду?».

Підсумки спільної співпраці підбивалися щоденно та озвучувалися на відкритій панелі за участі організаторів заходу та духовенства. Результати спільної роботи були опрацьовані менторами заходу та передані до Ватикану.

Заключною подією Форуму стала аудієнція з  Папою Римським у Ватикані, на якій українські делегати Анастасія та Євген отримали Апостольське благословення. Також папа Франциск звернувся до українців з проханням молитися за нього і ще раз зауважив що Ісус Христос любить нас.

Матеріал підготувала Анастасія Курята

Залишити коментар

Клацніть на зображення щоб оновити код, якщо він нерозбірливий
2 комментарія
ManuelVed
Додав ManuelVed
2 серпня 2019 11:43
CaseyDiT
Додав CaseyDiT
2 серпня 2019 12:03