Католицький Медіа-Центр Конференції римсько-католицьких єпископів в Україні
» » » Звернення ординарія Мукачівської дієцезії Антала Майнека
12:11 Середа 0 553
17-07-2019, 12:11

Звернення ординарія Мукачівської дієцезії Антала Майнека

Дорогі брати і сестри, як вам відомо, 21-го липня відбудуться позачергові парламентські вибори. Наша Церква вчить нас, що кожна людина відповідальна перед Богом за ту державу, в якій вона живе. Тому ми заохочуємо вас, щоб кожен з вас взяв участь у виборах того дня і зробив вибір згідно своєї совісті. Дізнайтесь наперед, який кандидат найбільш близький до християнських принципів. Нехай жоден з вас не продає свій голос за гроші, тому що це є серйозний гріх: цим вчинком він також продає свою честь.
Ось декілька аспектів, які можуть допомогти:
Не даймо свій голос за такого кандидата, який підтримує рухи проти життя; який підтримує аборти; який є проти моногамного шлюбу; який підтримує гомосексуалізм, є противником християнства, є противником Церкви; який є таким націоналістом, котрий ненавидить сусідів або національні меншини, які проживають в країні; який є прихильником війни і не прагне миру; який веде аморальний спосіб життя.
Тож віддаймо свій голос за того, хто є найближчим до євангельського ідеалу!

Той, хто залишиться вдома і не піде голосувати, теж «голосуватиме», але не точно, що правильний кандидат потрапить через нього до законодавчої влади.

Отож виконаймо свій громадянський та християнський обов’язок, адже кожен з нас деякою мірою несе відповідальність за майбутнє країни.

Єпископ Антал Майнек

Джерело: Мукачівська дієцезія

Залишити коментар

Клацніть на зображення щоб оновити код, якщо він нерозбірливий