Католицький Медіа-Центр Конференції римсько-католицьких єпископів в Україні
» » » Літній відпочинок дітей в осередку «Карітас-Спес» у Пульмо
16:14 Вівторок 0 182
30-07-2019, 16:14

Літній відпочинок дітей в осередку «Карітас-Спес» у Пульмо

Нещодавно, з 11-го по 24 липня 2019 року відпочинковий осередок релігійної місії «Карітас-Спес» Луцької дієцезії поблизу озера Світязь у селищі Пульмо гостив у себе 50-х дітей з кількох парафій дієцезії, а також з сімей учасників АТО/ООС. Протягом 14 днів діти з Луцька, Рожища, Дубища, Сарн, Олики, Нововолинська та Володимира-Волинського мали активний насичений відпочинок.
Про це повідомляє Луцька дієцезія.

Щоденна програма табору розпочиналася і завершувалася молитвою, протягом дня була Свята Літургія, конференції, відбувалися різноманітні майстер-класи, квести, ігри на свіжому повітрі, праця в групах та веселі вечори, а також виходи на озеро. Тема табору звучала «Я і світ».

Ранок традиційно починався з фіззарядки. Кожного ранку отець Роман Стадник та семінарист Віталій Карпусь впроваджували дітей у нову тему дня під час конференцій, у котрих розкривали різноманітні питання, потрібні для духовного і морального розвитку дитини.  Діти роздумували над дарами і талантами, якими обдаровує нас Бог.

Міністранти несли своє служіння під час Святої Літургії, яку звершував отець Роман Стадник.

Разом з семінаристом Віталієм під час однієї з конференцій побудували корабель — Церкву, до якого увійшли всі учасники табору і який пізніше «вирушив» у світове плавання.

Майже щодня діти брали участь у різних майстер-класах. Тут навіть сформувалася своя футбольна команда! За сонячної погоди обов’язково виходили на Світязь. А веселі вечори бували різні… Казкові, наприклад або українські вечорниці біля вогнища, з українськими народними піснями та забавами, а також печеною картоплею та салом.

Особливою перевіркою на згуртованість і єдність були заняття з тімбілдінгу, відбувалися також тематичні квести і справжній брейн-ринг!

Був також вечір талантів та багато інших цікавих подій…

За чудово проведений час літнього відпочинку наприкінці зміни діти дякували  директору осередку «Карітас-Спес» отцю каноніку Роману Бурнику,  а також отцю Роману Стаднику, що товаришував своєю присутністю та словом та усім  аніматорам: клерику Віталію, сестрі Устині, пані Ірині, пані Юлії, пані Ірині.

І безперечно працівникам, котрі своєю працею невтомно служили щодня: кухарям пану Олександру та пану Рустаму, їхнім помічницям пані Ларисі та пані Євгенії, а також пану Володимиру. 

 Нехай Господь винагороджує ваше служіння та обдаровує своїми благодатями!

Залишити коментар

Клацніть на зображення щоб оновити код, якщо він нерозбірливий
Новини з України 10:08 Неділя 0 114 Реколекції для священиків у Замлинні 9–12 вересня 2019 року у мальовничому селі Замлиння Любомльського району, в інтеграційному центрі, директором якого є отець канцлер Ян Бурас, Генеральний Вікарій Луцької дієцезії та настоятель парафії Пресвятої Трійці у Любомлі, відбулися щорічні реколекції для священиків Луцької дієцезії на чолі з єпископом Віталієм Скомаровським, які провів отець Серафим Тишко OCD.