Католицький Медіа-Центр Конференції римсько-католицьких єпископів в Україні
» » » Папа: Кожне «так» Богові – крок до неба
12:12 П'ятниця 0 157
16-08-2019, 12:12

Папа: Кожне «так» Богові – крок до неба

В урочистість Внебовзяття Діви Марії Святіший Отець нагадує, що шлях Богородиці до неба розпочався із відповіді «так» на Божий задум.
Про це повідомляють Новини Ватикану.

“ Дорога Марії до неба почалася із «так», сказаного в Назареті. Кожне «так» Богові є кроком до неба, до вічного життя. Бо Господь прагне, аби всі ми були біля Нього, в Його домі!”

Такий твіт Папа Франциск опублікував у четвер, 15 серпня, в урочистість Внебовзяття Пречистої Діви Марії.

Провіщення воскресіння тіла
Святкуючи сьогоднішнє свято, спогадуємо завершення земного життя Божої Матері, Яка, згідно з догмою, проголошеною Папою Пієм ХІІ, була взята з тілом і душею до неба, випереджуючи воскресіння тіла, що настане наприкінці часів. Її тіло, що прийняло в своє лоно й породило споконвічне Слово, не могло піддатися тлінню, тож разом з ним Вона була взята до неба, де перебуває поряд зі Своїм Сином, очкуючи зустрічі з усіма дітьми, яких Ісус доручив Її опіці в годину Своєї хресної смерті.

Існують три терміни, якими позначається подія, яку сьогодні святкують християни, що дотримуються нового календарного стилю. «Внебовзяття» – догматичний термін, яким Церква описує завершення земного життя Божої Матері в світлі догми про те, що Вона була взята на небо з тілом і душею. «Успіння» – це термін, яким завершення земного життя Марії позначає візантійська традиція. В обидвох випадках, водночас, підкреслюється перехід тілесного виміру до небесного. Тож західносирійська традиція говорить про «Перехід» Матері Божої, описуючи його як причину радості всього створення, а не жалоби й відчаю.

Залишити коментар

Клацніть на зображення щоб оновити код, якщо він нерозбірливий
Новини з Ватикану 11:16 Субота 0 49 Папа: любов не є лише ціллю і засобом духовного життя, але є також його центром Про братню любов, яка є у центрі августиніянської духовності, говорив Папа Франциск, приймаючи 13 вересня 2019 р. учасників Генеральної Капітули Ордену Святого Августина.