Католицький Медіа-Центр Конференції римсько-католицьких єпископів в Україні
» » » Папа: Всі зобов’язані дотримуватися гуманітарного права
15:00 Неділя 0 67
11-08-2019, 15:00

Папа: Всі зобов’язані дотримуватися гуманітарного права

Недільна зустріч з вірними дала Главі Католицької Церкви нагоду наголосити на важливості Женевських конвенцій про захист жертв війни.
Поводження з пораненими й хворими військовослужбовцями, військовополоненими та цивільним населенням під час війни та на окупованих територіях регламентується підписаними 12 серпня 1949 року Женевськими конвенціями про захист жертв війни.

Про актуальність цього документу Папа Франциск нагадав, промовляючи після проказування молитви «Ангел Господній» у неділю, 11 серпня:

“ Дорогі брати й сестри, завтра припадає 70-та річниця Женевських конвенцій, важливих міжнародних юридичних інструментів, які накладають обмеження на застосування сили, спрямовані на захист цивільного населення та полонених під час війни. Нехай же ця річниця зможе утвердити держави в усвідомленні невід’ємної необхідності захищати життя та гідність жертв збройних конфліктів. Всі зобов’язані дотримуватися обмежень, накладених міжнародним гуманітарним правом, захищаючи беззахисне населення та цивільну інфраструктуру, зокрема, лікарні, школи, місця культу й табори біженців. І не забуваймо про те, що війна та тероризм – це завжди серйозна втрата для всього людства. Вони – велика поразка людства! ”

Про це повідомляють Новини з Ватикану.

Залишити коментар

Клацніть на зображення щоб оновити код, якщо він нерозбірливий