Католицький Медіа-Центр Конференції римсько-католицьких єпископів в Україні
» » » Вже 22-й раз відбулось паломництво 'Мелітополь-Запоріжжя'
14:14 Четвер 0 72
8-08-2019, 14:14

Вже 22-й раз відбулось паломництво 'Мелітополь-Запоріжжя'

Двадцять друге паломництво 'Мелітополь-Запоріжжя' розпочалась в неділю, 28 липня 2019 року Євхаристією в парафії Успіння Пресвятої Діви Марії і святого Архангела Михаїла у Мелітополі, а закінчилась урочистою Літургією в Запорізькому санктуарії Бога Отця Милосердного  у неділю, 4 серпня. 
Про це повідомляє сайт "Костели та каплиці України".

Пройшла вона під гаслом «Нехай прийде царство Твоє» за участю католиків області та гостей із інших областей України.

В дорозі вони молились за мир в Україні, співали пісні (кожному потрібно було окрім необхідних в поході речей взяти із собою також пісенник «З Марією в дорозі»). Весь маршрут понад 200 кілометрів прошла група молоді, на різних ділянках до паломництва приєднувались люди різного віку, часто цілими родинами. У Запорожжі по проспекту йшло вже декілька сотень прочан.

До них приєднався єпископ-помічник Харківсько- Запорізький Ян Собіло, а біля храму паломників зустрів Апостольський адміністратор дієцезії єпископ Станіслав Широкорадюк.

Цьогорічне паломництво стало справжнім випробуванням для її учасників - їм довелось іти під спекотним сонцем та проливними дощами, оскільки саме в ці дні область відвідав потужний південний циклон. Зокрема, в Запоріжжя паломники заходили у дощовиках.

Залишити коментар

Клацніть на зображення щоб оновити код, якщо він нерозбірливий
Новини з України 16:13 Вівторок 0 124 У Залужжі на Тернопільщині волонтери відновлюють костел Святої Розалії Волонтери благодійної організації «Благодійний фонд «Пам’ять і любов» розпочали відновлювати римо-католицький костел Святої Розалії, що у селі Залужжя Збаразького району.