Католицький Медіа-Центр Конференції римсько-католицьких єпископів в Україні
» » » Стартували Кармелітські дні молоді, які проходять під гаслом "Озброїтися мужністю"
13:30 П'ятниця 0 199
9-08-2019, 13:30

Стартували Кармелітські дні молоді, які проходять під гаслом "Озброїтися мужністю"

Розпочалися Кармелітських днів молоді 2019
Вчора в Бердичеві, біля Санктуарію Матері Божої Святого Скапулярію, о 15.00 розпочалася реєстрація учасників Кармелітських днів молоді 2019. Перші учасники прибули вже о 14.30. Це були: один хлопець з Першотравенська, а також молодь з Києва, група з 12 осіб, які першими зареєструвалися. В загальному зареєструвалося 80 осіб з різних міст України та з закордону.
Учасники цьогорічних Кармелітських днів молоді є з Бердичева, Харькова, Києва, Житомира, Вінниці, Полонного, Одеси, Луцька, Баранівки, Биківки, Хажина. Також є дві учасниці з Польщі, з сестрою монахинею зі Згромадження Сестер Терезьянок, с.Нікодемою.
Вже кілька років поспіль, перед відкриттям КДМ, є представлена пантоміма особами з осередку "Кармель". Учасники цього осередку- це люди з особливими потребами. В своїй пантомімі вони намагалися відобразити мужність, тобто, як бути мужнім і протистояти спокусам цього світу. В пантомімі показано, як гроші, алкоголь, телебачення або інтернет вводять людину  в спокусу,  відштовхують від Бога, від світла.
Свою постановку актори закцентували на світлі-  свічці, яку на початку запалив Ісус, а потім її загасив диявол. Зрештою, світло вдалося відновити.
Вони показали, як Бог діє в нашому житті, як веде нас до світла і оберігає від гріхів цього світу.
Святу Месу очолив отець Юзеф Кухарчик OCD, делегат провінціала Ордену Босих Кармелітів в Україні. Проповідь виголосив отець Христофор Урбанські OCD. Провідною темою його проповіді була: мужність. Отець відзначив, щоб бути мужнім, потрібно мати дуже велику силу. Також звернув увагу на те, що ми завжди питаємо, що таке мужність, осіб, які приїздять на Кармелітські Дні Молоді…
Ключовим акцентом було заохочення бути мужніми, щоб визнавати свої помилки. Не перекладати свою провину на когось, а визнавати те, що ти зробив.

О 20 год. розпочалася святкова Ватра. Все розпочалося з запалення великого вогнища, яке символізувало початок розважальної частини наших Кармелітських днів молоді. Під час якої молодь мала можливість познайомитися між собою. А знайомство відбувалося за допомогою різних ігор на знайомство: «різні куточки світу», «долоньки» та ін.
Також було дуже багато різноманітних ігор та конкурсів, під час яких молодь могла проявити себе, свою пам’ять і відважність.
Під час Ватри молодь змогла краще познайомитись один з одним. Представники різних міст, таких як: Житомир, Київ, Хорошів, Вінниця, Полонне і т.д., знайомилися, спілкувалися, розважалися. А далі були танці - «Човник», знаменита «Бельгійка»… Розважальна програма закінчилася співом українських пісень.

А завершився перший день Кармелітських днів молоді Адорацією Пресвятих Дарів. Під час якої молодь могла в тиші споглядати Бога і відчувати Його присутність серед них. Прославляти Його тихим співом, молитвою і своєю поставою. Кожен прославляв Бога так, як міг і хотів. В цій тиші кожен шукав відповіді на свої питання, які сьогодні вже були порушені.
Під час Поклоніння Пресвятим Дарам можна було почути гарні вислови св. Рафаїла Каліновського про мужність: «що таке мужність і як бути мужнім?».
Адорація Пресвятих Дарів підвела підсумок сьогоднішнього дня: потрібно бути мужнім, щоб визнавати свої помилки!

Аліна Афанасієва
Фото: Олена Тимощук

Залишити коментар

Клацніть на зображення щоб оновити код, якщо він нерозбірливий
Новини з України 16:13 Вівторок 0 124 У Залужжі на Тернопільщині волонтери відновлюють костел Святої Розалії Волонтери благодійної організації «Благодійний фонд «Пам’ять і любов» розпочали відновлювати римо-католицький костел Святої Розалії, що у селі Залужжя Збаразького району.