Католицький Медіа-Центр Конференції римсько-католицьких єпископів в Україні
» » » Відкриття меморіальної таблиці францисканок Родини Марії у Дзвинячці на Тернопільщині
14:27 Вівторок 0 244
6-08-2019, 14:27

Відкриття меморіальної таблиці францисканок Родини Марії у Дзвинячці на Тернопільщині

3 серпня 2019 року у Дзвинячці на Тернопільщині відбулись подячні урочистості з нагоди 10-річчя канонізації святого архієпископа Зигмунта Щенсного Фелінського, які очолив єпископ-помічник Львівський Едуард Кава OFM Conv за участю черниць згромадження Сестер Францисканок Родини Марії, котрі провели в Україні паломництво слідами свого засновника - святого Зигмунта.
Про це повідомляє Львівська архідієцезія.

Урочистості розпочались розарієвою процесією від греко-католицької церкви Пресвятої Трійці до каплиці-усипальниці, де у 1895-1920 роках був похований святий. Тут владика Едуард очолив Святу Месу та відкрив привезену сестрами і встановлену на стіні каплиці меморіальну таблицю з іменами 34 монахинь, які померли за роки існування монастиря у Дзвинячці і спочивають там на місцевому кладовищі, а також освятив ікони.

Черниці вже відвідали інші місцевості, пов`язані із святим Зигмунтом Фелінським, зокрема, Луцьк та Воютин.

Залишити коментар

Клацніть на зображення щоб оновити код, якщо він нерозбірливий
Новини з України 16:08 Вівторок 0 63 Одинадцята річниця інгресу Архієпископа Мечислава Мокшицького і початок реколекцій для священників З нагоди одинадцятої річниці свого інґресу до Львівської Митрополичої Базиліки та початку реколекцій для священників Архієпископ Мечислав Мокшицький увечері 18 листопада очолив Святу Месу в катедрі.