Католицький Медіа-Центр Конференції римсько-католицьких єпископів в Україні
» » Всеукраїнський день молитовної пам’яті постраждалих за віру у ХХ ст.
16:00 П'ятниця 0 104
9-08-2019, 16:00

Всеукраїнський день молитовної пам’яті постраждалих за віру у ХХ ст.

“Ви маєте небесних покровителів, які є вашими родичами, кров від вашої крові і кість від вашої кості. Тому приходьте сюди частіше. Це – ваша Голгофа, і сюди приходитимуть ті, хто по-справжньому хочуть зустріти Ісуса Христа. Сподіваюсь, що сюди приїжджатимуть люди з усієї України, і не тільки католики”.

Архієпископ Клаудіо Гуджеротті 
Апостольський нунцій в Україні
1 вересня 2018 р., смт ТиврівЗгідно рішення 52 засідання Конференції Єпископів України, цього року вперше відзначатимемо
Всеукраїнський день молитовної пам’яті постраждалих за віру у ХХ ст.
у першу суботу вересня, з головними урочистостями в Тиврові, Вінницької обл., де створено Меморіал мучеників ХХ століття в Україні.
На відкритті Меморіалу, 1 вересня 2018 року, Апостольський нунцій в Україні Клаудіо Гуджеротті сказав: “Ви маєте небесних покровителів, які є вашими родичами, кров від вашої крові і кість від вашої кості. Тому приходьте сюди частіше. Це – ваша Голгофа, і сюди приходитимуть ті, хто по-справжньому хочуть зустріти Ісуса Христа. Сподіваюсь, що сюди приїжджатимуть люди з усієї України, і не тільки католики”.

Щиро запрошуємо 7 вересня 2019 року до Тиврова, щоб спільною молитвою вшанувати християн, що віддали своє життя за Христа. Урочиста Євхаристія об 11:00 під проводом Єпископа Броніслава Бернацького – Голови Конференції Єпископів України, у спів служінні з іншими єпископами.https://www.youtube.com/watch?v=ecsHa1eHWn0&feature=youtu.be
https://www.youtube.com/watch?v=aH3ycsh2BhU&feature=youtu.be


Залишити коментар

Клацніть на зображення щоб оновити код, якщо він нерозбірливий