Католицький Медіа-Центр Конференції римсько-католицьких єпископів в Україні
» » » Молитва Папи за жертви авіанападу в Лівії та іншого кровопролиття
14:02 Понеділок 0 126
8-07-2019, 14:02

Молитва Папи за жертви авіанападу в Лівії та іншого кровопролиття

Глава Католицької Церкви нагадує міжнародній спільноті, що не можна толерувати такі серйозні факти.
Про це повідомляють Новини з Ватикану.

Зустрічаючись в неділю, 7 липня 2019 року, опівдні, з римлянами й паломниками, що зібралися на площі Святого Петра, аби послухати його недільну проповідь і помолитися до Пречистої Діви Марії, Папа Франциск після проказування молитви «Ангел Господній» скерував свою думку до Лівії, де кілька днів тому було завдано авіаудар по таборові біженців поблизу столиці міста Тріполі, від якого загинуло щонайменше 40 людей.

«Дорогі брати й сестри, – сказав він, – хоч вже проминуло кілька днів, заохочую вас помолитися за бідних беззахисних людей, убитих і поранених внаслідок авіанападу на центр утримання мігрантів в Лівії. Міжнародна спільнота не може толерувати такі серйозні випадки. Молюся за постраждалих: нехай де Бог миру прийме загиблих до Себе та підтримує поранених».

Святіший Отець висловив сподівання, що будуть організовані «розширені та узгоджені гуманітарні коридори для найбільш потребуючих мігрантів». «Пам’ятаю також всі жертви кровопролить, які цими днями скоєні в Афганістані, Малі, Буркіна-Фасо та Нігері», – сказав Папа, закликавши: «Молімося разом», після чого площу Святого Петра оповила молитовна тиша.

А вітаючи різні групи паломників, Святіший Отець з окремим словом звернувся до еритрейської спільноти Риму, запевняючи, що молитися за їхню батьківщину.

Залишити коментар

Клацніть на зображення щоб оновити код, якщо він нерозбірливий
Новини з Ватикану 13:12 Субота 0 76 Новий Директор Ватиканського прес-центру про виклики сучасної комунікації Сприяти тому, аби Ватиканський прес-центр ставав дедалі важливішим орієнтиром для журналістів, які розповідають усьому світові про Папу та Святий Престол – таку мету ставить перед собою новообраний Директор цієї структури.