Католицький медіа-центр римсько-католицьких єпископів України
» » » Понтифік прийняв лідера Неокатехуменальної дороги
14:44 Четвер 0 186
7-09-2017, 14:44

Понтифік прийняв лідера Неокатехуменальної дороги

Папа Франциск 4 вересня 2017 року прийняв на аудієнції Кіко Арґуельо, засновника Неокатехуменальної дороги – католицького руху, який об'єднує тисячі вірних із різних куточків світу.

Протягом останніх днів Арґуельо брав участь у реколекціях у Міжнародному центрі Неокатехуменальної дороги в Порто-Сан-Джорджо, в італійському регіоні Марке, після яких із шестиденною євангелізаційною місією в містах центральної Італії вийшло на вулиці понад 400 священиків, семінаристів і молодих людей різних національностей.
Під час реколекцій Кіко Арґуельо представив лист, який іще 18 серпня отримав від Святого Отця. У ньому Папа подякував за отриманий у дар кілька місяців тому «Щоденник» Кармен Ернандес – співзасновниці Неокатехуменальної дороги, яка 85-річною померла 19 липня 2016 року в Мадриді. Її записи видали окремою книжкою в липні 2017 року.
«Дякую за цей дар. Мені радісно, що через ці сторінки оприявнюється свідчення великої любові до Ісуса, світло Якого перетворює страждання на дар, втому на радість, життя на час для євангелізації. Нехай Бог допоможе Неокатехуменальній дорозі завжди сіяти Євангеліє зі щедрістю і радістю, вірою і смиренним послухом, роблячи з випробувань і труднощів причину для прославлення Господа Ісуса», - побажав Понтифік.
Неокатехуменальний шлях був заснований 1964 року в Іспанії. Його головна мета – євангелізація й катехизація дорослих. Спільноти руху діють сьогодні в понад 120 країнах світу.

Джерело - Радіо Ватикану


По темі:

Папський посланець на посвячення храму святої Терези з Калькутти в Приштині

Папа до делегації Константинопольського Патріархату: Будьмо знаряддям єдності й миру

Папа Франциск прийняв у Ватикані Короля Нідерландів

Залишити коментар

Клацніть на зображення щоб оновити код, якщо він нерозбірливий
Новини з Ватикану 15:30 Четвер 0 41 Папа: боротьба з мафією вимагає формування нового буття громадянином

«Передусім бажаю пригадати всіх осіб, які в Італії заплатили життям за їхню боротьбу проти мафії», – мовив на початку своєї промови Папа Франциск, приймаючи у четвер, 21 вересня 2017 р., в Климентинському залі апостольського палацу у Ватикані на приватній аудієнції членів італійської Парламентської Комісії у справах боротьби з мафією. В окремий спосіб Святіший Отець виокремив трьох суддів, Розаріо Ліватіно, вбитого 21 вересня 1990 року, Джованні Фалькане та Паоло Борселліно, вбитих разом із супроводжуючим персоналом 25 років тому.