Католицький Медіа-Центр Конференції римсько-католицьких єпископів в Україні
» » » Латвія: Пастирський лист єпископів для підготовки до візиту Папи Франциска
09:21 Понеділок 0 727
2-07-2018, 09:21

Латвія: Пастирський лист єпископів для підготовки до візиту Папи Франциска

Молитвою, милосердям і ознайомленням із текстами: так, на думку єпископів Латвії, потрібно готуватися до візиту Його Святості.
Про це повідомляють Новини з Ватикану.

«Він прибуде звершувати свою місію, зміцнюючи братів і сестер у вірі, та допоможе нам віднайти шлях до єдності між латвійськими християнами», – пишуть католицькі ієрархи Латвії в пастирському листі до священиків і вірних, присвяченому підготовці до запланованого на 24 вересня візиту Папи Франциска.

Якщо 25 років тому святий Йоан Павло ІІ проголосив «пророчі слова про свободу», то тепер настав час відповісти на запитання про те, як ми використали дар свободи. Приїзд Папи збігається із святкуванням 100-річчя відновлення державності та спонукає «пригадати духовні підвалини» країни, «дякувати та просити Божого благословення».

За словами єпископів, сучасна епоха «принесла багато позитивних змін», але необхідно «шукати відповіді на нові виклики, які життя ставить перед нами». Папа Франциск вказує «на надію, яку нам дає Христос», і нагадує, «що ми належимо до світової християнської родини». Автори листа висловлюють сподівання, що візит Наступника святого Петра не буде «скороминущим емоційним досвідом», а залишиться як «тривкий дар благодаті».

Усі латвійські священики запрошені відслужити Святу Месу разом із Папою в Аґлоні, а 22 липня буле проведена окрема збірка. Єпископи також пропонують у рамах підготовки проказувати після кожної Меси спеціальну молитву, читати й обдумувати папські документи, щоб краще усвідомлювати місію Його Святості, підтримувати екуменічну співпрацю та ставати «свідками Христової любові» через діла милосердя.
Інформаційне повідомлення
Коментувати статті на нашому сайті дозволено лише на протязі 7 днів з моменту публікації.