Католицький Медіа-Центр Конференції римсько-католицьких єпископів в Україні
» » » Зустріч архієпископа Мечислава Мокшицького із польськими представниками Лицарів Колумба у Львові
17:22 П'ятниця 0 192
13-04-2018, 17:22

Зустріч архієпископа Мечислава Мокшицького із польськими представниками Лицарів Колумба у Львові

12 квітня в Митрополичій курії  Львова голова Конференції римсько-католицьких єпископів України, архієпископ, Митрополит Львівський Мечислав Мокшицький зустрівся із представниками Лицарів Колумба, які прибули з Польщі.
Про це повідомляє Львівська архідієцезія.

Шимон Чишек, представник Найвищої Ради Лицарів Колумба, поділився своїми враженнями і розповів:

«Сьогодні маю нагоду та приємність відвідати Львів, архієпископа Мечислава Мокшицького, а також побачити, як розвивається наш Орден Лицарів Колумба в Україні.

Треба визнати, що весь орден тішиться тим, як Лицарі розвиваються в Україні, дедалі більше чоловіків приєднується до нас, дедалі більше чоловіків, готових служити в наших парафіях і місцевих осередках.

Я приїжджаю сюди, щоби подякувати їм за те, що вони роблять, і аби заохотити до подальших зусиль і свідчень своєї віри щодня.

Однією з важливих подій, на які чекаємо, це третя загальноукраїнська Зустріч Лицарів Колумба, яка цього року відбудеться в Кам'янці-Подільському.

Думаю, це буде велике свято, під час якого ми зможемо підсумувати те, що вдалося зробити, та нагода спланувати подальші дії так, щоби наш орден міг розвиватися і ще краще служити нашій Церкві».

За темою:

Архієпископ Мечислав Мокшицький відвідав головну садибу Лицарів Колумба
Реколекції для Лицарів Колумба в Запоріжжі
Зустріч Лицарів Колумба: «сильна правиця Церкви» перед Бердичівською мадонною

Залишити коментар

Клацніть на зображення щоб оновити код, якщо він нерозбірливий
Новини з України 15:47 Четвер 0 44 Молитва з нагоди 100-річчя Незалежності Польщі в Дубні на Рівненщині У дубнівському парафіяльному храмі святого Йоана з Непомук 11 листопада 2018 року відслужили врочисту Месу з нагоди 100-річчя Незалежності Польщі. Під час Літургії молилися за польський та український народи.