Католицький Медіа-Центр Конференції римсько-католицьких єпископів в Україні
» » » Секретар Синоду Молоді у Римі отець Россано Сала SDB стане спеціальним гостем Фестивалю «Вітер На-Дії» 15 вересня у Львові
15:30 Понеділок 0 71
9-09-2019, 15:30

Секретар Синоду Молоді у Римі отець Россано Сала SDB стане спеціальним гостем Фестивалю «Вітер На-Дії» 15 вересня у Львові

На Фестиваль Вітер На-Дії до Львова прибуде спеціальний гість з Рима, священик-салезіянин о. Россано Сала, спеціальний секретар Синоду Єпископів на тему «Молодь, віра та розпізнавання покликання» у жовтні 2018 року.
Отець Россано візьме участь у двох панелях під час Фестивалю:

1. зустрічі з молоддю на тему «Сучасна молодь і Церква. Які ми є? Для кого ми є?»,

2. Зустрічі зі священиками УГКЦ та РКЦ (обов’язкова реєстрація за посиланням), під час якої поговорить про сучасні шляхи та інструменти євангелізації та душпастирства молоді, які пропонує Католицька Церква.

«Після Синоду отець Россано їздить по світові і зустрічається з молоддю та духовенством Католицької Церкви, говорить про те, чого очікують молоді люди від Церкви, а також Церква від молоді. Саме для цього ми запросили його до України і він з радістю погодився взяти участь у молодіжному Фестивалі Вітер На-Дії у Львові», - розповідає отець Кароль Манік SDB, Провінційний настоятель Згромадження Салезіян Святого Йоана Боско в Україні.

Нагадуємо, що також гостем фестивалю стане єпископ-помічник Харківсько-Запорізької дієцезії Ян Собіло


Довідка

Отець Россано Сала SDB займався виконанням місії салезіян серед молоді з 2000 по 2010 рік у салезіянських будинках Болоньї та Брешії спочатку як душпастирський та професійний аніматор, а потім як директор та декан.

З 2011 року він приєднався до академічної спільноти Папського Салезіянського університету в Римі, де викладав "Фундаментальну теологію».

У 2012 році очолив кафедру «Молодіжного служіння» на богословському факультеті, і до цього часу залишається її Надзвичайним професором.

З вересня 2016 року отець Россано став директором Журналу душпастирства молоді.

17 листопада 2017 р. Папа Франциск призначив його спеціальним секретарем XV звичайної Генеральної Асамблеї Синоду Єпископів на тему «Молодь, віра та розпізнавання покликання».

Прес-центр фестивалю "Вітер На-дії"

Залишити коментар

Клацніть на зображення щоб оновити код, якщо він нерозбірливий