Католицький Медіа-Центр Конференції римсько-католицьких єпископів в Україні
» » » У Львові на католицькому храмі встановлено хрест
10:55 Середа 1 182
11-09-2019, 10:55

У Львові на католицькому храмі встановлено хрест

У вівторок, 10 вересня о 15.00, в годину Божого Милосердя відбулося освячення і встановлення хреста на костелі св. Йоана Павла ІІ, роботи з будівництва якого ще тривають.
Не зважаючи на будній день і робочий час (настоятель навіть жартував, що "в цій парафії ніхто не працює і не навчається") майже 80 вірян, серед них багато дітей, зібралося на чолі з єпископом Едвардом Кавою, інфулатом Юзефом Павлічком, братами капуцинами та греко-католицькими душпастирями.


“Ми сьогодні зібралися тут, на цій території, яка виглядає ще як будівельний майданчик, Слава Богу. Так виглядає сьогодні наше життя, життя нашої Церкви в Україні, як будівельний майданчик. Ще багато речей треба було б доробити, завершити, вдосконалити. Але ми зібралися щоби бути вже при цій споруді нового храму. Це Ваш Дім, Серце Вашої парафії, яка тут будується і вже розпочала своє життя у каплиці, яка тут є.

Ми зібралися, щоби на цей Божий Дім поставити знак Хреста – видимого і для нас, для всіх, хто будуть споглядати з дороги і відтак будуть знати, що тут буде відбуватися. Адже цей знак є дуже вимовний, однозначний. Це знак нашого Спасіння, любові Бога до нас. Це історична подія. У цій події є зовнішнє свідчення, що ми тут є, є людьми віруючими, хочемо видимим способом показувати нашу віру через свідчення нашого життя. Нині особливо хочу Вас привітати із цієї урочистістю, коли ми можемо бути свідками, коли встановлюємо цей хрест”, – підкреслив єпископ Едвард.

Під хрестом покладено "капсулу часу". Парафіяни вписували свої послання до наступних поколінь, складали фото і свої пам'ятки, які символізують сучасність. За сотні років парафіяни прочитають послання своїх предків.Хрест встановлювався під час співу Коронки до Божого милосердя. Завершенням урочистості стала агапа.
П.С. На фото нижче - приклад доброго виховання. Батько, який працює поліцейським, перед своїм чергуванням прийшов побути зі своїми дітьми під час встановлення хреста на парафіяльному храмі.


Отець Григорій Драус

Залишити коментар

Клацніть на зображення щоб оновити код, якщо він нерозбірливий
1 комментарій
Світлана
Додав Світлана
11 вересня 2019 16:08
Дуже щасливі,що мали честь бути учасниками такої історичної події!