Католицький Медіа-Центр Конференції римсько-католицьких єпископів в Україні
» » » Прийми знамення дару Святого Духа
17:00 Понеділок 0 143
9-09-2019, 17:00

Прийми знамення дару Святого Духа

Такі слова почули восьмеро людей  у парафії Відвідини Пресвятої Діви Марії (с. Оноківці, що на Закарпатті), які через руки єпископа Антала Майнека отримали таїнство Миропомазання цієї неділі, 8 вересня 2019 року.
У цей день дійсно відчувалась Божа присутність. Хоча Він є присутній серед нас завжди, але цього дня це відчувалось якось по-особливому. Хвилювання, яке переповнювало не лише тих, хто приступав до цього святого таїнства, але й всіх присутніх, відійшло під час Конфірмації. І було відчуття, що Дух Святий зійшов, і приніс свій мир та спокій.


Під час проповіді єпископ зачитав такі слова: «Хоча сьогодні пришестя Святого Духа не проявляється даром мовлення мовами, ми віруємо, що отримуємо Святого Духа, Який розливає у наших серцях Божу любов, утверджує нас в одній вірі, обдаровує різними покликаннями і невидимим способом освячує та єднає Церкву.

Ви отримаєте Дар Святого Духа. Він буде духовним знаменням, завдяки якому ви станете досконалішим образом Христа і членами Його Церкви. Христос, помазаний Святим Духом під час Хрещення, яке Він отримав від Йоана, був посланий, щоби виконати свою місію і розповсюджувати по землі вогонь Святого Духа».


Також деякі з тих, хто був конфірмований, поділились своїми переживаннями, які мали в цей момент: «Таїнство Миропомазання – новий етап. Я це дійсно відчула у своєму серці. Стоячи перед єпископом в момент Миропомазання, водночас страх цього свідомого прийняття віри і теплота – знак того, що душа отримала крила. Ці відчуття не пережити знову. Для мене це ще одна сходинка до Бога», - підкреслила Маріанна.


«Таїнство Миропомазання – крок на якому ти стаєш дорослішим, більш відповідально ставишся до віри. З одного боку був страх, страх усвідомлення того, яка велика є любов до Бога, а з іншої сторони це тільки радість. Я рада, що змогла пережити це», - ділиться Даніела.
Наприкінці Святої Меси подякували єпископу Анталу за те, що він, як люблячий батько, уділив це святе таїнство і розділив з присутніми радість, яка наповнювала їхні серця.


Тож бажаємо всім конфірмованим необхідних Божих благодатей та Дарів Святого Духа, щоб вони були живими й правдивими свідками незбагненної Божої любові та несли світло Христа цьому світові!

с. Катерина Василенко, МС

Залишити коментар

Клацніть на зображення щоб оновити код, якщо він нерозбірливий