Католицький Медіа-Центр Конференції римсько-католицьких єпископів в Україні
» » » Принесення чернечих обітів у сестер гонораток
15:11 Понеділок 0 486
19-08-2019, 15:11

Принесення чернечих обітів у сестер гонораток

Богопосвячене життя - це запрошення до участі в таємниці любові, котру Ісус залишив Церкві, як дорогоцінний дар у формі євангельських рад: чистоти, убогості та послуху. 14 серпня 2019 року ми були свідками принесення чернечих обітів сестер Пауліни Марії Гасюк та Антоніни Оксани Пруц зі Згромадження Малих Сестер Непорочного Серця Марії.
Очолив урочисту Євхаристію отець Емануїл Сабадах OFM у капличці в м. Бердичеві, де духовно зростали та пізнавали чернече життя наші сестри під час новіціату. Розділити цю радість приїхали батьки та родичі, сестри з різних спільнот та друзі, які товаришували сестрам на їхній дорозі.
 
Сама подія перших обітів переповнює ціле Згромадження великою радістю та надією, що Бог прагне, аби Згромадження процвітало та сприяло і допомагало у розвитку нашої Церкви та країни. У своїй проповіді отець Емануїл підкреслив, що Господь перший полюбив і вибрав кожну сестру. Перші обіти, це вже вічне «ТАК» Господу.

Вітаємо с. Пауліну і с. Антоніну з цією важливою подією у їхньому житті. Бажаємо нашим сестрам бути запальними у вірі, плекати в собі жар любові, цінувати дар свого покликання. Перед урочистою Літургією також відбулося прийняття до аспірантури Мирослави Франчук. Огортаймо її своєю молитвою і бажаємо витривалості та зростання в Божій любові.

Джерело: Сестри-гоноратки

Залишити коментар

Клацніть на зображення щоб оновити код, якщо він нерозбірливий
Новини з України 17:40 Вівторок 0 53 Історія повернення Хреста до храму у місті Дубно 14 вересня 2019 року в нашій парафії святого Йоана Непомука у місто Дубно відбулося друге престольне свято: Воздвиження Всечесного Хреста, установлене як подяка Богу за збереження та повернення до костелу автентичного Хреста, втраченого – як усі думали, у часи комуністичної навали.