Католицький Медіа-Центр Конференції римсько-католицьких єпископів в Україні
» » » Близькість Папи Франциска з постраждалими від урагану Доріан
17:10 Понеділок 0 51
9-09-2019, 17:10

Близькість Папи Франциска з постраждалими від урагану Доріан

У телеграмі, надісланій через кардинала П’єтро Пароліна, Святіший Отець запевняє в своїй близькості мешканців Багамських островів, які постраждали від урагану, молячись за упокій загиблих, кількість яких досягла 43.
Про це повідомляють Новини Ватикану.

«Папа Франциск з сумом дізнався про нищівний удар урагану Доріан по Багамських островах та висловлює свою духовну солідарність і глибоку пастирську стурбованість», – читаємо у телеграмі співчуття, яку кардинал П’єтро Паролін, Державний Секретар Святого Престолу, надіслав від імені Святішого Отця архиєпископові Нассау преосвященному Патріку Пінтеру.

Папа виражає свою близькість мешканцям островів і, запевняючи свої молитви за постраждалих, висловлює сподівання на те, що «міжнародна спільнота відгукнеться з готовністю та ефективною допомогою». Святіший Отець також призиває Боже благословення на всіх тих, хто займатиметься «великою працею надавання допомоги та відбудови».

Залишити коментар

Клацніть на зображення щоб оновити код, якщо він нерозбірливий
Новини зі світу 16:52 Середа 0 123 Еритрея: уряд закриває католицькі школи В Еритреї переслідування Церкви посилюється. Після того як комуністична влада закрила всі католицькі клініки та лікарні в цій країні, тепер настала черга навчальних закладів. До в'язниці потрапило 150 послідовників Христа.