Католицький Медіа-Центр Конференції римсько-католицьких єпископів в Україні
» » » Папа: Бажанням Ісуса є принести у світ полум’я Божої любові
11:30 Понеділок 4 164
19-08-2019, 11:30

Папа: Бажанням Ісуса є принести у світ полум’я Божої любові

Який поділ принести у світ прийшов Ісус? Відповідь на це запитання дав Святіший Отець у своїй недільній проповіді.
Про це повідомляють Новини Ватикану.

«Я прийшов вогонь кинути на землю; і як же Я прагну, щоб він уже розгорівся! (…) Чи думаєте, що Я прийшов мир принести на землю? Ні, кажу вам, – поділ!» – ці Христові слова, записані святим Лукою, були в центрі уваги катехизи, яку виголосив Папа Франциск перед проказуванням молитви «Ангел Господній» в неділю, 18 серпня 2019 року.

Час остаточних рішень

Як зазначив Святіший Отець, в згаданому євангельському уривкові Ісус попереджає учнів про те, що прийшла хвилина приймати рішення. Його прихід у світ «збігається з часом остаточних рішень», тобто, «рішення на користь Євангелія не можна відкладати». І щоб допомогти краще це зрозуміти, Христос використовує образ полум’я.

«Завданням цих слів, – пояснив Наступний святого Петра, – є допомогти учням полишити будь-яке наставлення лінощів, апатії, байдужості та замкнутості, щоби прийняти полум’я Божої любові».

«Благодатна пожежа»

За словами Папи, Ісус об’являє Своїм учням своє «найпалкіше прагнення», яким є «принести на землю полум’я любові Отця, що розпалює життя і через яке людина спасається». Він також кличе нас поширювати це полум’я у світі, через що «в нас пізнаватимуть Його справжніх учнів».

«Полум’я любові, запалене Христом у світі через Святого Духа, – мовив Святіший Отець, є безмежним, є полум’ям універсальним. Це можна побачити від перших віків християнства: свідчення Євангелія поширилося немов благодатна пожежа, долаючи будь-які поділи між окремими особами, суспільними класами, народами й націями. Свідчення Євангелія спалює. Воно спалює будь-які форми фаворитизму та підтримує милосердну любов відкритою на всіх, з лише одною перевагою: на користь найбідніших та виключених».

Полум’я, що спасає

Як зазначив Папа, прийняття цього полум’я любові, принесеного Ісусом, «огортає все наше життя та вимагає готовності служити ближньому». В цьому контексті він згадав, наприклад, про спільноти молоді, які посвячують свій час на служіння хворим, бідним, людям з інвалідністю.

«Щоб жити згідно з духом Євангелія, – додав він, – необхідно, аби перед обличчям завжди нових потреб, що поширюються світом, існували Христові учні, що вміють дати відповідь новими ініціативами милосердної любові. Таким чином, в поклонінні Богові та служінні ближньому, в обидвох разом – поклонятись Богові й служити ближньому – Євангеліє являється дійсно немов полум’я, що спасає, яке перемінює світ, починаючи від переміни серця кожної людини».

Не тільки називатись, але бути християнами

Святіший Отець зауважив, що саме в цій перспективі стають зрозумілими Христові слова про те, що Він, мовляв, прийшов принести поділ. Це означає, що Він прийшов «відділити з допомогою вогню» добро від зла, справедливе від несправедливого. Тобто, «розділити», ввести «у стан здорової кризи» життя учнів, розбиваючи ілюзію про те, що можливо «поєднати християнське життя із світськістю, християнське життя та будь-які компроміси, релігійні практики та наставлення, вороже до ближнього. Деякі думають, що можливо поєднати справжню релігійність із забобонними практиками: скільки-то таких, що називають себе християнами, ходять до ворожбитів чи знахарок, аби читали їм з долонь! Це ж забобони, а не Бог!».

«Йдеться про те, щоб не жити лицемірно, але бути готовими заплатити ціну за свої послідовні рішення, і саме таке наставлення кожен із нас повинен шукати в своєму житті: бути послідовними й заплатити ціну за послідовність з Євангелієм. Бо ж добре називатися християнами, але необхідно, насамперед, бути християнами в конкретних ситуаціях, свідчачи Євангеліє, що є, по суті, любов’ю до Бога і до ближнього», – сказав Папа, побажавши: «Нехай же Пресвята Марія допоможе нам піддатися очищенню серця полум’ям, яке приніс Ісус, щоб поширювати його своїм життям через рішучі та сміливі рішення».

Залишити коментар

Клацніть на зображення щоб оновити код, якщо він нерозбірливий
4 комментарія
Terrynab
Додав Terrynab
25 серпня 2019 12:46
Компетентно распределять личный финансы и накопленные прайс разумно сообща из опытным материальным мастером, какой смело расскажет клиенту относительно верных плюм метких вложений, чтоб обеспечить инвестирование для себя стабильное будущее. Накопить потенциальный недвижимость сейчас позвояется благодаря закономерному инвестированию, от этого врполне существенно первоначально спроектировать индивидуальный денежный папку, который станет ссылаться на самоличные требования и качества вкладчика, ну и также видных обстоятельств еще рыночной ситуации в разных странах. Финансовый блог инвестиции в России предоствляет читателям концепцию прозрачного капиталовложения, а плюс произведение онлайн беседы по формирование инвестиционного отдела только от проверенного экспертом, что принимает инвестора по назначенному разработке потом показывает максимальный следствие, из каким Вы уверенно соображает https://investprofit.info/ куда лучше всего вложить личные капитал, чтобы получить максимальную доходность. Именно на данном источнике можно войти в курс с различными описанием по тему денег, установить качественную литературу, уразуметь инвестиционную систему плюс многое аналогичное. Вложите плюс унаследуйте новые потенциал уже сейчас.
Terryhic
Додав Terryhic
26 серпня 2019 12:47
Возможность обладать иным компьютером отдаленно давным-давно вполне стала реальностью, довольно только лишь сделать по личному системе правильную обозреватель - и в несколько некий период времени пользователь уже сумеет иметь доступ к чужому ПК. Установка TeamViewer четырнадцать специально создана собственно для такого, чтобы юзеры имели возможность регулировать https://teamviewer-14.com/ системой и документами вовсе без связанности с того, в каковом помещении система фигурирует. TeamViewer 14 разрешает проводить всяческие действия со ноутбуком у дальнем виде: передавать или редактировать документы, посылать и смотреть документацию, осуществлять удаление технических сбои, направлять тренировки к тому же групповые конференции, совершать работу по двух компьютерах синхронно и запускать иными функции, которые делают условия Вам делать результативную рабочие моменты и соблюдать рабочее время. Скачать обновленную видоизменение TeamViewer 14 пользователи могут прямо по презентованному источнику нажать, исключительно без оплаты и вовсе без каких-либо условий. Установка TeamViewer 14 расширяет для абонента обновленный систему, полноценную оптимизацию установленного возможностей и скорую действие.
Vincentgax
Додав Vincentgax
27 серпня 2019 13:49
Загрузить увлечение желания сегодня получает выполнимость всякий, кто располагает дополнением также может использовать мод в лучшую гейм для такого, чтобы сформировать лучшую версию модифицирования. Представленный веб страница melbet доступ показывает проверенные и испытанные расширения популярных групп: техника, симуляторы, предметы, логистика, резерв, строение и другие вариация модов, которые геймеры смогут скачать благодаря наш источнику и включить у папку с игрой. Свежая издание Farming Simulator девятнадцать добавила к состав заграничную спецтехнику, тракторы, железный конь, легкие устройство, также наши типы сельской техники. Установить https://farming-simulator19.ru модификацию Farming Simulator 19, просмотреть актуальные статьи и увлекательные параграф можно именно на нашем источнике. На сайте Вы не только лишь станете у действии актуальных модов, еще также положительно повысите собственный уровень гейм процесса, прибавляя к в него большие резервы плюс безграничный функции, что размножат установленный игру.
Williamlop
Додав Williamlop
1 вересня 2019 11:59
Многие осознают, то что в период когда диалог ведется на счет состояния, тогда воздействовать собственно на основание болевых ощущений следует определенно http://sustalife.org/ внутри организма, а никак не извне, все это касается на лечения мышечной ткани. На час воспаления расстраиваются связные ткани, которые призывают болевые чувства и болезненные чувства, ну и для такого врачевания симптомов следует изнутри восстанавливать тканевые частицы ткани костей. Хорошим пособником у врачеванию также излечении мышцы является капсулы Сусталайф, капсулы произведены врачом орто направления, он применил в смесь все природные компоненты на базе полевых трав и витаминизированные элементы, какие сначала тонизируют тело, оживляют суставы, налаживают повышают гемоглобин плюс восстанавливают ткани. Приобрести Сусталайф получиться на главном странице http://sustalife.org, этим самым образом Вы прикрывают самых себя от брака также опасных дистрибьюторов . Мы предлагает для Вас качество также мгновенный действие опосля совершенного курса излечения капсулами Сусталайф.