Католицький Медіа-Центр Конференції римсько-католицьких єпископів в Україні
» » » Пореколекційний День Спільноти у Житомирі
22:23 Субота 0 222
7-09-2019, 22:23

Пореколекційний День Спільноти у Житомирі

Перша вереснева субота для учасників Руху "Світло-Життя" Київсько – Житомирської дієцезії вже традиційно є Пореколекційним Днем Спільноти.
Про це повідомляє сторінка Руху "Світло-Життя"

Це саме той день коли учасники з усієї дієцезії збираються, щоб поділитися радістю пережитих реколекцій, передати і прийняти нові служіння та розпочати новий формаційний рік.   
 

Цієї осені оазовичів гостинно прийняла парафія св. Вацлава у Житомирі. З Бердичева, Хорошева, Коростеня, Малина, Новограда-Волинського, Києва, Житомира та зі Львова приїхали майже дві з половиною сотні осіб.

Спільнота Домашньої Церкви в особливий спосіб подякувала відповідальним парам, які завершили трирічні служіння: Ігорю та Олені Федорчукам (дієцезіальна пара), Леоніду та Світлані Борецьким (районна пара Житомирського району) та представили пари, які приймають служіння на наступні терміни.


Рух «Світло-Життя», щороку збагачується новими людьми, які готові служити Руху і спільноті. Сьогодні було представлено модераторів Домашньої Церкви Київсько-Житомирської дієцезії о. Віталія Квапіша та модератора новоутвореного Житомирського району 2 - о. Віталія Безшкурого. Служіння ж дієцезіальної пари віднині виконуватимуть Олег та Валентина Кулики.


Оазовичі ділилися враженнями та плодами пережитих реколекцій, а це: і перша в дієцезії Оаза Дітей Божих (пережили більше 100 дітей), і перша Оаза Нового Життя 2 -го ступеню для молоді на базі парафії в Корчаку, і Оази Нового Життя 1 та 2 ступенів в Олександрівці, і перша оаза Нового Життя 3 ступеню у Київсько-Житомирській дієцезії у Ворзелі-Бердичеві, і реколекції дияконій Руху.

Модератор Руху "Світло-Життя" о. Олег Сартаков підсумував формаційні духовні вправи, виголосивши конференцію про справжні діла Божі, до діяння котрих кожен має покликання. Серцем Дня спільноти стала урочиста Євхаристія, яку разом відслужили 12 священиків, які служать і товаришують Руху.

Нові відповідальні пари урочисто прийняли благословення на подальші служіння Руху, і на завершення свята спільнота родин, дітей та молоді з радістю святкувала агапу – щасливе перебування разом.

Нагадуємо, Рух "Світло-Життя" був заснований о. Франциском Бляхницьким у Польщі як рух для відновлення Церкви згідно з вченням ІІ Ватиканського собору. Рух об`єднує людей різного віку і стану: молодь, дітей і дорослих, а також священиків, ченців, черниць, членів світських інститутів, а також сім`ї з родинної галузки Руху, якою є Домашня Церква (також відома як Оазис Родин).

Дияконія Суспільної Комунікації - Юлія Чупріна


Залишити коментар

Клацніть на зображення щоб оновити код, якщо він нерозбірливий