Католицький Медіа-Центр Конференції римсько-католицьких єпископів в Україні
» » » Освячення пам`ятника о. Владиславу Буковинському
17:17 Понеділок 0 99
9-09-2019, 17:17
Відео 99 0

Освячення пам`ятника о. Владиславу Буковинському

 Одні люди приходять в світ, інші його полишають, і нам про них залишається лише пам'ять. Щоби відчути їх незриму присутність, ми вирушаємо до місць їх поховання. Це кладовище в старій частині Караганди.

Тут багато років були поховані останки блаженного отця Владислава Буковинського, поки не були переміщені через затоплення спочатку до старого Кафедрального собору, а пізніше в крипту його імені в новому Кафедральному соборі.

Цей пам'ятник було освячено 22 червня 2019 єпископом Адель дель Оро і отцем Євгеном Зінковським в пам'ять про те, що саме це місце було першим притулком мощей блаженного.


Поруч знаходиться могила жінки, яка за життя дуже допомагала о. Владиславу і заповіла, щоб її поховали саме поруч з блаженним. Багато з присутніх на освяченні були особисто знайомі з ним, когось він охрестив, комусь вділив Перше Причастя.

Кам'яні пам'ятники теж не вічні, але спогади людей, які передаються з покоління в покоління, не дають людям піти безслідно.

Нагадуємо, отець Владислав Буковинський (1904-1974) народився у Бердичеві (на Житомирщині). Був настоятелем катедри в Луцьку, в`язнем ГУЛАГу, відданим душпастирем Казахстану і цілої Середньої Азії. Беатифікований 11 вересня 2016 року Папою Франциском. День спомину - 20 червня

Джерело: Католики Казахстана

Залишити коментар

Клацніть на зображення щоб оновити код, якщо він нерозбірливий