Католицький Медіа-Центр Римсько-Католицької Церкви в Україні
» » » Фестиваль дитячої пісні на честь блаженного Едмунда Бояновського в Крисовичах
10:55 Четвер 0 77
16-11-2017, 10:55

Фестиваль дитячої пісні на честь блаженного Едмунда Бояновського в Крисовичах

«Без Марії мені було б дуже складно жити в цьому світі...»
Блаженний Едмунд Бояновський.

В суботу, 11 листопада 2017 року, Сестри Служебниці Непорочного Зачаття Пресвятої Діви Марії радо вітали учасників фестивалю, який об’єднав у велику родину черниць, батьків і дітей з Борислава, Львова та Крисович.Фестиваль був присвячений великому прихильникові Пресвятої Діви Марії, вихователеві дітей і молоді, засновнику Згромадження Сестер Служебниць НДМ, покровителеві мирян і богопосвячених осіб блаженному Едмундові Бояновському з нагоди його Дня народження.
Розпочався захід зі спільної молитви в санктуарії Матері Божої Фатімської у Крисовичах, де цьогоріч відбулася надзвичайна подія – коронація фігури Богородиці з Фатіми.
Учасників і гостей фестивалю сердечно привітала сестра Кароліна Баран, яка висловила радість від того, як багато учасників і гостей прибуло до Крисович. Потім діти та молодь із парафії святої Барбари в Бориславі інсценізували життєву історію блаженного Едмунда Бояновського.
Після Святої Літургії, яку очолив отець Віктор Буйна, учасники ділилися своїми талантами, співаючи пісні та прославляючи Господа за великі діла в житті святих.
На завершення сестра Кароліна подякувала за участь у святі дітям і всім присутнім, побажавши миру, добра та зустрічі наступного року – у не менш численному складі, аніж цього разу; а кожен учасник фестивалю з рук сестри отримав диплом.

Свято продовжилося в монастирі сестер-служебниць, де за обіднім столом усі радісно спілкувалися, обмінюючись враженнями.
Щира подяка Богові й усім, хто допоміг організувати та провести це свято.
Наступний, ХІ фестиваль дитячої пісні відбудеться в м. Бориславі.

С. M. Кароліна Баран

Джерело: sluzebniczki.org.ua

Залишити коментар

Клацніть на зображення щоб оновити код, якщо він нерозбірливий
Новини з України 17:08 Понеділок 0 145 Урочистість Непорочного Зачаття Пресвятої Діви Марії та молитва за мир в Україні в бердичівському санктуарії При Всеукраїнському санктуарії Матері Божої Святого Скапулярію в Бердичеві діє парафія Непорочного Зачаття Пресвятої Діви Марії, і 8 грудня тут відзначили відпустову урочистість. Під час Літургії вірні молилися також за мир в України, підтримуючи молитовний заклик Церкви.