Католицький Медіа-Центр Конференції римсько-католицьких єпископів в Україні
» » » «Ланцюжок добра»: діти про Різдво
16:06 Субота 0 827
29-12-2018, 16:06

«Ланцюжок добра»: діти про Різдво

Зрозуміти значення Різдва Господа і Спасителя нашого допомагають різдвяні вистави. У кафедральній парафії святих апостолів Петра й Павла в Луцьку 25 грудня 2018 року, після урочистої Літургії, діти та молодь уже традиційно традиційно показали різдвяний вертеп під назвою «Ланцюжок добра».
Про це повідомляє Луцька дієцезія.

Допомогли його поставити сестри святої Терези від Дитятка Ісуса, які працюють у парафії.

Вертеп був нетиповий – у ньому забракло звичайних персонажів, таких, як пастухи, мудреці, зірка. Головним героєм був хлопець Іван, який довго шукав допомоги, проте ніхто не мав для нього часу. Коли хлопець уже був у розпачі, до нього прийшов янгол і допоміг зрозуміти, що це саме Іван має стати даром для інших людей. Конкретні приклади допомогли Іванові усвідомити, що його місце саме в родині, серед друзів і близьких, а джерело всілякої сили та любові – сам Господь.

На завершення дійства актори і глядачі разом співали колядки, а подружжя Андрія та Стефанії Вербовецьких прикрасило виступ грою на фортепіано та скрипці.

Олена Тимощук
Новини з України 09:00 Субота 0 563 Пограбовано парафіяльний дім на Миколаївщині Отець Григорій, священик родом з Польщі, майже 6 років служить в Одесько-Сімферопольській дієцезії. На даний момент він є настоятелем у парафії Божого милосердя в Баштанці, Миколаївської області. На початку січня священик з причин здоров’я несподівано потрапив до лікарні, де його чекала операція. 
Інформаційне повідомлення
Коментувати статті на нашому сайті дозволено лише на протязі 7 днів з моменту публікації.