Католицький Медіа-Центр Конференції римсько-католицьких єпископів в Україні
» » » XIX Фестиваль колядок у Рівному: «Які ж зворушливі й гарні…»
14:16 Неділя 0 1 986
30-12-2018, 14:16

XIX Фестиваль колядок у Рівному: «Які ж зворушливі й гарні…»

«Які ж зворушливі й гарні колядки, якими традиція всіх народів оточила Боже Різдво! Скільки ж у них глибоких думок, а над усе – ніжної радості, скерованої до Божого Дитятка, Яке у святу ніч прийшло на світ!» (святий Йоан Павло II).
Як повідомляє Луцька дієцезія, 27 грудня 2018 року в храмі святих апостолів Петра і Павла та Божого Милосердя в Рівному відбувся XIX Фестиваль колядок. Його організувала парафія, настоятель якої – отець Владислав Чайка.

У фестивалі взяли участь 28 колективів, а також сольні виконавці, загалом майже 300 учасників не лише з Рівного, а й із інших міст і сіл, далеких і близьких, представники різних конфесій, що приїхали поділитися своїми талантами і разом колядувати на Божу славу. Від рівненської парафії виступили молодіжний колектив «Фаустина» і хор дорослих «Серафим». Особливо зворушливими були виступи родинних колективів, зокрема багатодітних сімей, де діти разом із батьками співали і грали на різних інструментах.

Майже 5 годин тривав цей чудовий пісенний бенкет – час роздумів, радості і вдячності Ісусові, Який оселився між людьми, яких так полюбив. Учасники, для багатьох із яких це була чудова нагода виступити перед великою публікою та професійним журі, вкладали у спів усе серце, а різнобарвні святкові й народні костюми додавали виступам неповторного колориту.

Колядки лунали різними мовами, зокрема польською. Після виступу учасники зібралися на теплий почастунок, а на знак вдячності колядували, приносячи радість працівникам кухні та їдальні, які не могли побачити їхнього виступу в храмі.

Чарівний дух фестивалю надовго залишиться у пам’яті й серцях як організаторів, так і учасників. Дякуймо Богу за таланти, які Він дає людям, за те, що співом колядок ми можемо славити Бога.

Сестра Хенрика Жиліньска SDP

Залишити коментар

Клацніть на зображення щоб оновити код, якщо він нерозбірливий