Католицький Медіа-Центр Конференції римсько-католицьких єпископів в Україні
» » » «Близькі до пораненого людства». Папське послання учасникам паломництва Тезе
11:30 Субота 0 887
29-12-2018, 11:30

«Близькі до пораненого людства». Папське послання учасникам паломництва Тезе

Ставати «близькими до цього пораненого людства і до тих, кого відкидають, немов непотріб», закликав Папа Франциск 15 тисяч юнаків і дівчат, які від 28 грудня до 1 січня збираються в столиці Іспанії місті Мадриді на новорічну зустріч молоді, організовану екуменічною спільнотою з Тезе.
Про це повідомляють Новини з Ватикану.

У посланні, надісланому через Державного секретаря кардинала П’єтро Пароліна, Папа заохочує молодь прийняти «виклик гостинності», відчиняючи «двері свого серця для Господа та Його слова», поширюючи культуру зустрічі, приймаючи одні одних і шануючи відмінності.

У контексті теми паломництва «Не забуваймо про гостинність» Його Святість згадує про нещодавню Загальну асамблею Синоду єпископів у Римі на тему «Молодь, віра і розпізнавання покликання», ще раз наголошуючи на тому, що Церква довіряє молоді. Він заохочує ніколи не втрачати «смаку зустрічі та дружби, смаку спільних мрій і спільного прямування вперед». «Справжні християни, – читаємо в посланні, – не бояться відкриватися до інших, ділитися з ними життєвим простором, перетворюючи його в простір братерства».

Збагачуватися відмінностями

Тому Папа закликає молодь відкривати, що «можливо жити великодушним прийняттям», і вчитися «збагачуватися відмінностями інших і дбати про те, щоб таланти приносили плоди, стаючи будівничими мостів між Церквами, релігіями й народами». У паломництві беруть участь католики, протестанти й православні, тож Папа просить Святого Духа допомогти молоді приймати відмінності як «шлях сопричастя», заохочує юнаків і дівчат «використовувати свої таланти, енергію та сили для того, щоб покращувати світ».

Насамкінець Папа бажає, аби приклад Пречистої Діви Марії, «любов Якої повна відваги й зосереджена на цілковитому даруванні себе», надихав юнаків і дівчат «конкретно жити тією любов’ю, яка спонукає любити Бога понад усе та любити людей, із якими поділяємо щоденне життя».
Новини зі світу 14:30 П'ятниця 0 123 Італія: на Сицилію прибули сироти з Краматорська та Маріуполя Група дітей і підлітків віком від 4 до 17 років, що походять із сиротинців Маріуполя та Краматорська, знайшла тимчасовий притулок на півдні Італії. Гуманітарну операцію координувала Спільнота Папи Йоана ХХІІІ.
Інформаційне повідомлення
Коментувати статті на нашому сайті дозволено лише на протязі 7 днів з моменту публікації.