Католицький Медіа-Центр Конференції римсько-католицьких єпископів в Україні
» » » Початок Року святості подружжя та сім’ї в Луцьку
13:27 Понеділок 0 334
31-12-2018, 13:27

Початок Року святості подружжя та сім’ї в Луцьку

30 грудня 2018 року, в урочистість Святого Сімейства, розпочався Рік святості подружжя та сім’ї, аби «наново відкрити місію християнської родини – бути сіллю землі і світлом для цього світу». Єпископи України, піклуючись про становище сім’ї в нашій державі, закликали розпочати рік особливої молитви, щоб «захистити це Боже діло від нападів злого духа в сучасному суспільстві».
Як повідомляє Луцька дієцезія, під час Меси в луцькому кафедральному храмі святих апостолів Петра і Павла єпископ Віталій Скомаровський звернувся до вірян словами Послання єпископів України на початок Року святості подружжя та сім’ї. Пізніше, після Символу віри, подружні пари перед вівтарем відновили шлюбні обітниці.

У молитві вірних участь брало одне з багатодітних подружжів парафії – Віктор і Олена Дівончики, у яких зростає шестеро дітей. Представники сімей парафії несли до вівтаря жертовні дари, зокрема ікону Святого Сімейства й велике осяйне серце.

На закінчення Літургії Його Преосвященство уділив сім’ям спеціальне благословення на новий 2019 рік Господній.

За гарним збігом, саме цього дня, 30 грудня, єпископ Віталій святкує День народження. З вітальними словами після Меси до нього звернулися настоятель парафії о. кан. Павло Хом’як, парафіяни – від наймолодших до найстарших – та представники окремих парафіяльних спільнот, бажаючи своєму пастиреві довгих і благих літ.

Залишити коментар

Клацніть на зображення щоб оновити код, якщо він нерозбірливий
Новини з України 14:11 П'ятниця 0 656 У Бердичеві готуються до зустрічі паломників з України й цілого світу У Бердичеві на Житомирщині триває підготовка до прибуття паломників із різних куточків України, Європи та світу, які 20 й 21 липня 2019 року візьмуть участь у відпустових урочистостях Матері Божої Святого Скапулярія. Цього року урочистості в Бердичеві відбудуться під гаслом «Богородице, українську сім’ю під Свій захист прийми!».