Католицький Медіа-Центр Конференції римсько-католицьких єпископів в Україні
» » Запрошуємо на Х Католицьку молитовну конференцію «Вогонь»!
16:08 Понеділок 0 2 211
25-09-2017, 16:08

Запрошуємо на Х Католицьку молитовну конференцію «Вогонь»!

Школа Християнського Життя і Євангелізації запрошує 30 вересня до м. Хмельницького, де відбудеться Х Католицька молитовна конференція «ВОГОНЬ».

Католицька молитовна конференція «Вогонь» – це харизматична зустріч для людей, відкритих на дію Духа Святого, які збираються в одному місці для спільної молитви, щоб Святий Дух єднав через об’явлене Слово життя та надії і, незалежно від місця проведення завжди була спільна Євхаристія. Це зустріч для людей, які бажають оновити своє духовне життя та досвідчити благодать Святого Духа завдяки спільній молитві і спілкуванню один з одним. Як зазначив бр. Петро Куркевич, спільне слухання Слова Божого та духовної науки одночасно відкриває нас на слухання Святого Духа та наповнення Ним.

Ще одна мета «Вогню» - отримати оживлення для християнських спільнот, та щоб відкрити очі і вуха нашого серця, щоб ми могли побачити і почути , до якої надії кличе нас Господь Бог, щоб Святий Дух розпалив наші серця ще більшою любов'ю до Бога, та об’єднюючи наші спільноти через спільну надію в Бозі.

Історія конференції «Вогонь» в Україні розпочалася у 2003 році. Тоді відбулась перша Всеукраїнська католицька харизматична конференція прославлення. Вона зібрала близько 1300 учасників з різних куточків України, а також були присутні гості з Польщі. Відтоді щороку цю зустріч благословляв єпископ Леон Дубравський. Мета цієї зустрічі — це, по-перше, спонтанне прославлення Бога, по-друге, — зустріч усіх учасників Школи Християнського Життя і Євангелізації.

Сама ідея проведення такого заходу народилася ще в 1999 році, коли група молодих людей з м. Красилова (Хмельницька обл.) поїхала до Словаччини, щоб взяти участь в конференції «Fire» («Вогонь»). Його провадив представник відомої католицької школи євангелізації Renewal Ministries (США) Пітер Хербек. Тодішня зустріч налічувала близько 5-7 тисяч осіб. Найбільше вражали проповідь, молитва, танець із бубнами, а також момент, коли священик проходив із Пресвятими Дарами поміж людей та благословляв. Саме ті пережиття збудили бажання щось подібне створити в Україні. Особливість українського «Фаєру» полягає у єднанні людей з різних міст, Школа нас об’єднує. Натомість за кордоном може приїхати набагато більше людей, але люди та спільноти мало між собою знайомі, вони проводять час лише у своїх спільнотах».

Джерело - slovo.today з посиланням на Школа Християнського Життя і Євангелізації


Залишити коментар

Клацніть на зображення щоб оновити код, якщо він нерозбірливий