Католицький Медіа-Центр Конференції римсько-католицьких єпископів в Україні
» » » Святий Миколай завітав до Львівських семінаристів
13:02 Понеділок 0 458
7-12-2020, 13:02

Святий Миколай завітав до Львівських семінаристів

Вечір 6 грудня у Вищій Духовній Семінарії РКЦ в Брюховичах це час традиційно присвячений святому Миколаю. Як відомо, святий Миколай розпочинає відвідини дітей уночі 6 грудня. Він відвідує не лише домівки чи церкви, але й семінарії.
Про це повідомляє Львівська архідієцезія.

Головним гостем вечора був Львівський митрополит Мечислав Мокшицький, прибули також о. Андрій Легович, о. Микола Біскуп, о. Владислав Бішко, сестри монахині, вихователі та викладачі.


Цьогорічне свято приготували семінаристи ІІІ курсу за допомогою своїх співбратів з інших курсів. Головною тематикою був вечір подій, в якому представилися смішні ситуації з життя семінаристів.


Також на цьому святі не забракло гостя в особі святого Миколая, який відвідав семінарію. Свято пройшло весело, цікаво та смачно.
Новини з України 11:02 Четвер 0 110 У Городку молилися за єпископа Яна Ольшанського у 18-ту річницю його смерті У вівторок, 23 лютого 2021 року, в каплиці Інституту Богословських Наук Непорочної Діви Марії у Городку була відправлена Свята Меса за померлого єпископа Яна Ольшанського у 18-у річницю від його смерті.
Інформаційне повідомлення
Коментувати статті на нашому сайті дозволено лише на протязі 7 днів з моменту публікації.