Католицький Медіа-Центр Конференції римсько-католицьких єпископів в Україні
» » » Передріздвяна зустріч з архієпископом Мечиславом Мокшицьким у Львівській семінарії святого Йосифа
15:06 Понеділок 0 508
16-12-2019, 15:06

Передріздвяна зустріч з архієпископом Мечиславом Мокшицьким у Львівській семінарії святого Йосифа

15 грудня у Вищій Духовній Семінарії святого Йосифа в Брюховичах відбулася Вігілія Різдва Христового і ділення облатком. Святкування Вігілії Різдва у Львівській духовній семінарії розпочалось урочистою Месою, яку очолив Архієпископ Мечислав Мокшицький.
Про це повідомляє Львівська архідієцезія.

Співслужили йому єпископ-емерит Марян Бучек, єпископ-помічник Едуард Кава, Генеральний Вікарій Львівської Архідієцезії отець Юзеф Павлічек, ректор отець Петро Бжескі, вихователі та викладачі семінарії.

Після Євхаристії семінаристи представили гостям та співбратам Різдвяну виставу. Цьогорічне свято приготував семінарист II курсу з допомогою своїх співбратів з інших курсів. Свято пройшло весело і цікаво. А після виступу, відбулося ділення облатком та різдвяною вечерею.


На завершення вігілії Його Високопреосвященство привітав семінаристів та гостей пастирським словом та різдвяними подарунками, а також поблагословив усіх вихователів, викладачів та семінаристів на щасливе та радісне святкування Різдва Христового та Нового Року.

Олександр Кусий
Новини з України 12:01 Понеділок 0 109 На Львівщині реставрують арку біля костелу святого Варфоломія Костел Святого Апостола Варфоломія є пам`яткою архітектури національного значення. У Дрогобичі на Львівщині біля костелу  розпочали реставрувати арку. З неї відчистять залишки вапняного покриття, зароблять тріщини, нанесуть новий шар фарби та нададуть їй естетичного вигляду.
Інформаційне повідомлення
Коментувати статті на нашому сайті дозволено лише на протязі 7 днів з моменту публікації.