Католицький Медіа-Центр Конференції римсько-католицьких єпископів в Україні
» » » Семінаристи з Брюховичів відвідали Тернопільський деканат
13:02 Середа 0 475
2-12-2020, 13:02

Семінаристи з Брюховичів відвідали Тернопільський деканат

28-29 листопада семінаристи та вихователі Львівської Митрополичої духовної семінарії здійснили поїздку з метою відвідати парафії Львівської архідієцезії у Тернопільській області.
Про це повідомляє Львівська архідієцезія.

На початку було здійснено візит до новоствореної спільноти у Байківцях, про становище якої та майбутні плани розповів настоятель отець Юрій Ткач. Також у цій місцевості була можливість відвідати заклад, де готують коней для спортивної їзди.


Ввечері у суботу наша спільнота вирушила до Тернополя, де нас з гостинністю прийняв настоятель Отець Анджей Маліг; там ми мали можливість переночувати та дізнатися про історію повстання громади.


У неділю, прямуючи до Теребовлі, наша семінарійна родина загостила до Микулинець, де можна було замилуватися архітектурою святині та мальовничими краєвидами. У самій же Теребовлі семінаристи з настоятелями брали участь, спільно з прихожанами, у Євхаристії, яку очолив отець ректор Пьотр Бжескі, а проповідь виголосив отець префект Андрій Безкоровайний, в якій закликав молитися вірних за тих, кого Господь кличе до життя у священстві.

Семінарист Мар’ян Вовк
Новини з України 10:02 Середа 0 119 Молитва за святої пам'яті єпископа Пурвінського у річницю священицьких свячень 13 квітня 1961 року диякон Ян Пурвінський отримав священицькі свячення. Рівно через 60 років в кафедральному храмі святої Софії у Житомирі зібрані єпископи, священики з житомирських парафій молились і дякували Богу за дар життя, покликання, священства, єпископства, святої пам'яті єпископа Яна, який не дожив до цього дня всього тиждень.


Інформаційне повідомлення
Коментувати статті на нашому сайті дозволено лише на протязі 7 днів з моменту публікації.