Католицький Медіа-Центр Конференції римсько-католицьких єпископів в Україні
» » » Розарієві історії від єпископів. Єпископ Яцек Пиль ОМІ
08:40 Субота 0 763
10-10-2020, 08:40

Розарієві історії від єпископів. Єпископ Яцек Пиль ОМІ

Наступним свідченням про Розарій ділиться єпископ Яцек Пиль ОМІ, пастир вірян у Криму. 
Розарій молилися мої дідусі й бабусі. Мої батьки досі моляться на вервиці. У нас удома в першу неділю місяця відбувалися зустрічі трьох жіночих кіл Живого Розарію, а в другу неділю місяця – двох чоловічих кіл Живого Розарію, які проводив мій батько.

Мотивацію до розарієвої молитви в мені поглибило читання літератури про фатімські об’явлення, де Мати Божа заохочувала молитися Розарій, особливо в намірі навернення грішників.

Коли я був у Вищій духовній семінарії місіонерів облатів у Обрі, то створив розарієве коло з 15 семінаристів, які молилися російською в намірі навернення Росії. Так само було в новіціаті на Святому Хресті, де я два роки працював помічником наставника новіціату. Кілька новіціїв, які потім стали облатами, зараз служать в Україні. Серед них був святої пам’яті Андрій Мацьків ОМІ.

Розарієва молитва супроводжує мене щодня. Відколи служу в Криму як єпископ, щодня молюся Розарій у намірі тутешніх вірян, священиків, ченців і черниць. Останнім часом молився навіть Помпейську новену в намірі родини свого брата, який переживав кризу. І молитва принесла результат.

Розарієва молитва мені дуже подобається, бо вона проста й доступна де завгодно. Єднає нас із Христом через Марію.

Зображення: Mater Dei
Інформаційне повідомлення
Коментувати статті на нашому сайті дозволено лише на протязі 7 днів з моменту публікації.