Католицький Медіа-Центр Конференції римсько-католицьких єпископів в Україні
» » » Завдяки Богу та св. Юді Тадею я залишилась жива
10:11 Четвер 0 236
13-02-2020, 10:11

Завдяки Богу та св. Юді Тадею я залишилась жива

Слава Ісусу Христу! Мене звати Оксана. Я живу в Тернополі, працюю в районі за містом з молоддю. Не заміжня і не маю дітей. Хочу поділитися з Вами своїм свідчення про Божу любов до мене та вислухані молитви за посередництвом св. Юди Тадея.
Я змалечку виховувалася у християнській родини. Любов до Бога мені прищепили дідусі, бабусі та батьки. На вихідні та канікули я з братом щоразу їздила в село до бабусі. Щонеділі я ходила туди до церкви, я не могла собі уявити того, щоб пропустити Святу Літургію. З мене іноді родичі сміялися, але я на це не звертала уваги.

Коли мені виповнилося 18 років моя мама померла від раку. Під час маминої хвороби  одна жінка мені порадила молитися дев’ятниці. Я купила книжечку з молитвами до св. Юди Тадея. Довго молилася. Завдяки Божій помочі та молитвам я змогла спокійно прийняти Божу волю та втрату мами. Якщо не ця ситуація, то я не знаю де би була зараз і могла дуже віддалитися від Господа. Мій батько дуже важко переживав смерть мами, родичі мало нас підтримували і тато почав вживати дуже багато алкоголю. Брат потребував його підтримки, адже пробував поступити вчитися у ВНЗ. В мене загострювалися бронхіт з асматичним компонентом (щороку влітку), з навчання я мала проблеми і була відрахована з університету. Також один молодий чоловік мене шантажував та вимагав кошти за неправдиве відео інтимного характеру. Я позичала в знайомих гроші, щоб йому віддати, винесла з дому всі дорогоцінні речі. Я дуже сильно переживала через цю ситуацію та була близька до проблем із психікою.

Завдяки допомозі зовсім чужих мені людей, ця справа вчасно завершилася. Незважаючи на це все, я ходила до церкви, молилася та займалася волонтерською діяльністю (допомагала людям похилого віку, дітям-інвалідам, працювала в християнській спільноті з молоддю та дітьми). Напевно опіка Господа та Матері Божої допомогли мені витримати у складних ситуаціях.

Одного разу після чергового закінчення дев'ятниці до св. Юди Тадея, я зрозуміла, що вже не маю бронхіту з асматичним компонентом та зменшилася алергія. Я поновилася в університеті, закінчила його та влаштувалася на роботу. Це я змогла зробити завдяки молитві та вірі в Бога. Щоразу молилася за навернення батька та щоб він залишив вживання алкоголю. Часом йому вдавалося втриматися від алкоголю, та іноді він знаходив компанію і заходив в запої. За кілька років сталася ситуація, що я змушена була звільнитися з роботи: мене поставили у важкі психологічні умови праці. Я також чекала пропозицію роботи, яка мені більше подобалася і від неї я отримувала більшу користь.

Я звільнилася, на нову роботу так і не вдалося влаштуватися. Грошей на прожиття було обмаль. На той час брат вирішив одружуватися, потребував моєї допомоги. Батько взяв кредит. Згодом я влаштувалася на роботу, а зарплата була не велика. Ця робота з’явилася після чергового закінчення дев'ятниці до св. Юди Тадея. Бракувало коштів на необхідні речі, я взяла кредит. І тут я попала у величезну боргову яму. Один кредит закривала іншим, перепозичала гроші, щоби закрити попередні борги. Ця ситуація тягнеться ще дотепер. По кредитах наросли великі проценти, сума збільшувалася. Позичені в знайомих кошти віддати теж ще не могла. Зарплати не вистачало. Я дуже переживала з приводу цієї ситуації і мала проблеми із здоров’ям через неспокій, страх, безвихідь. Сума назбиралася на даний час 350 тисяч гривень.

6 лютого цього року, на день ангела, я по роботі мала вирішити певні питання в Тернополі, а потім потрібно було поїхати на основне місце праці. В цей день я немала достатньо коштів для того, щоб пригостити друзів та працівників солодощами та подякувати їм за вітання. І неочікувано від одного священика я отримала вітання та невеличкий подарунок, що допоміг мені оплатити транспорт і доїхати до місця роботи та купити торт. Ввечері цього дня я із знайомим поверталася машиною додому. На вулиці падав мокрий сніг та був дуже сильний вітер. Дорогу не встигли посипати і було дуже слизько. Ми їхали з невеликою швидкістю та обговорювали різні питання. Тут до водія зателефонував його батько і вони перекинулися кількома слова. Аж раптом машину почало зносити на обочину, впоратися з кермом було неможливо і ми перекинулися на обочину з 2-метрової висоти. Машина з даху перевертається на колеса. Перше моє відчуття - я тут, жива, без пошкоджень. До водія - живий, теж все добре. В машини побите скло, погнуті боки та перед, виїхати не можемо, бо застрягли в землі на чиємусь городі. До нас підходять місцеві люди питають чи все гаразд і чим можуть допомогти. Щоб витягнути машину на дорогу потрібно було трактор.

Місцеві жителі з цим допомогли. На щастя в той час на дорозі не було жодної машини, яка могла би з нами стикнутися. Поки машину витягали в мене було на думці тільки молитва і подяка Господу, ангелам-охоронцям, Матері Божій та св. Юді Тадею, що ми залишилися живими і неушкодженим, лише трохи був переляк.

Хочу подякувати Господу, ангелам-охоронцям, Матері Божій та св. Юді Тадею, що ця ситуація добре завершилася, з нами все гаразд. Це велике чудо, яке зробив для нас Господь. Цим випадком він показав, свою любов до мене та скріпив у вірі. Це через те, що питання з фінансами швидко не вирішується, я інколи занепадаю духом і мало вірю. Хоча щоразу молюся про допомогу до Господа та за посередництво с. Юди Тадея і до Богородиці, що розв’язує вузли.

Історія з аварією мені показала, що Господь має план для нас і утвердила мене більше в вірі. На 9 лютого я мала запланований захід для поважних осіб і була його організатором. Бог дає знаки, які показують правильну дорогу, головне їх побачити і зрозуміти, що це саме те, що потрібно. Я дуже давно мріяла про створення центру для молоді, де можна збирати всю християнську молодь і це було б місцем прославлення Христа. Моя мрія здійснилася завдяки Ісусу. Тепер ми облаштовуємо приміщення і до кінця року воно має працювати за призначенням.

Дякую Господу за Його любов і щоденну підтримку. Те що я маю - це все Його заслуга, а не моя. Дякую св. Юді Тадею за те, що доносить мої молитви до Господа. Спасибі Матері Божій за материнську опіку і любов до мене.

Слава Богу за все. Він милосердний і люблячий батько. Хай буде Божа воля! Амінь.

Оксана Шамрик

Залишити коментар

Клацніть на зображення щоб оновити код, якщо він нерозбірливий
Свідчення 17:22 Неділя 0 338 Матір Божа підказала мені бути Місіонером Облатом Думаю, що кожне покликання є іншим, і в моєму випадку не було якогось унікального невідомо чого. Мені з дитинства подобалось те, що робить священник біля вівтаря, його вбрання… Але це був радше зовнішній, ніж духовний вимір, та відомо, що Господь Бог може послуговуватись дуже різними способами, тому думаю, що це теж могло певним чином мене притягати.