Католицький Медіа-Центр Конференції римсько-католицьких єпископів в Україні
» » » З’явилася в продажі офіційна медаль VIIІ року понтифікату Папи Франциска
16:24 Вівторок 0 308
11-08-2020, 16:24

З’явилася в продажі офіційна медаль VIIІ року понтифікату Папи Франциска

Випуск присвячений 150-річчю проголошення святого Йосифа Обручника покровителем Вселенської Церкви.
Про це повідомляє Vatican News.

Від 11 серпня 2020 року, колекціонери мають можливість придбати медаль VIIІ року понтифікату Папи Франциска. Такі медалі щороку випускаються обмеженим тиражем із золота, срібла та бронзи. Святіший Отець дарує їх при різних нагодах, наприклад, Главам держав і урядів, яких приймає з офіційними візитами у Ватикані, тощо. Частину цих медалей можуть придбати колекціонери. Вони продаються в осідку Адміністрації Майна Апостольської Столиці та у книгарнях Ватиканського видавництва.

Опис медалі

На аверсі медалі зображено герб Святішого Отця, ім’я Папи та рік понтифікату, а також митця, що розробив макет. На гурті, тобто, бічній стороні, – напис «E CIVITATE VATICANA» й номер медалі.

Реверс присвячений 150-річчю проголошення святого Йосифа покровителем Вселенської Церкви, яке здійснив блаженний Папа Пій ІХ. У центрі бачимо постать святого Йосифа, що тримає Дитя Ісуса, а в іншій руці – квітку лілії. Вселенська Церква представлена базилікою Святого Петра, що видніється на фоні композиції. Внизу розміщений напис латинською мовою «Ти будеш над моїм домом» з Книги Буття, що є словами, які фараон сказав старозавітному Йосифові, наділяючи його повнотою влади над Єгиптом.

Тираж

Кожну медаль супроводжує пронумерований сертифікат із печатками Державного Секретаріату та Італійського Монетного Двору. Всього виготовлено: 30 наборів з трьох металів, 30 золотих, 1500 срібних та 3000 бронзових медалей.
Новини з Ватикану 14:02 Понеділок 0 154 Розпочався тиждень духовних вправ для Папи та Римської Курії Беручи до уваги епідеміологічну ситуацію, спільні проведення реколекцій скасоване: кожен з очільників ватиканських дикастерій повинен особисто присвятити цей час молитовній зустрічі з Божим словом та поглибленню свого духовного життя.
Інформаційне повідомлення
Коментувати статті на нашому сайті дозволено лише на протязі 7 днів з моменту публікації.