Католицький Медіа-Центр Конференції римсько-католицьких єпископів в Україні
» » » Єпископи США: священниче покликання – це Божий дар, який дає радість та сили
11:13 П'ятниця 0 478
19-06-2020, 11:13

Єпископи США: священниче покликання – це Божий дар, який дає радість та сили

Покликання є Божим даром, що дає радість та силу для душпастирського служіння. Такою є головна думка послання Єпископської Комісії США у справах духовенства, богопосвяченого життя та покликань на Всесвітній день молитви за святість священиків.
Про це повідомляє Vatican News.

З нагоди Всесвітнього дня молитви за святість священиків, який відзначається в урочистість Найсвятішого Серця Ісуса і цього року припадає на 19 червня,  Єпископська Комісія США у справах духовенства, богопосвяченого життя та покликань видала окреме послання, центральною темою якого є священниче покликання як дар, що приносить радість та силу для звершення душпастирської місії.

Великий дар священничого покликання

«Дякуємо священикам, які продовжують служити Божому народові у цей час випробування, – читаємо у посланні, підписаному Президентом Комісії єпископом Джеймсом Ф. Чеккіо. – Священники є обличчям Христа і завдяки їм люди мають нагоду зустріти Ісуса, зокрема, через звершення Пресвятої Євхаристії та Святого Таїнства Примирення».

З нагоди Всесвітнього дня молитви за священниче освячення, єпископ закликає священиків призадуматись над великим даром покликання до священства, що походить від Ісуса Христа, а мирян – молитись за всіх священників, аби вони були сповнені радості та сили у виконуванні їхньої важливої душпастирської місії серед Божого народу.

Священство – дар Ісуса

Натхнений проповіддю Папи Франциска виголошеною з нагоди Святої Меси “на Господньої вечері” 9 квітня 2020 року, Президент Комісії наголошує, що перш ніж служити іншим, священику необхідно дозволити на те, щоб Ісус послужив йому, дозволити Господеві обмити себе, простити гріхи та полюбити. Лише тоді він зможе, у свою чергу, бути тим, хто “роздає” Божі прощення та любов іншим.
Серед іншого, американські єпископи у своєму посланні згадують усіх тих священиків, які в часі пандемії мужньо вийшли на боротьбу із вірусом, жертвуючи своїм життям заради ближніх, сміливо здійснюючи капеланське служіння; а також тих, що служать у в’язницях або виконують своє священниче служіння в далеких і небезпечних місцях.

Всесвітній день молитви за святість священиків був встановлений святим Папою Йоаном Павлом ІІ у 1995 році, аби підбадьорити священиків та спонукати їх призадуматись над важливістю та гідністю їхнього покликання.
Новини зі світу 11:00 Вівторок 0 164 Італійські монахині – жертви епідемії будуть беатифіковані? Три італійські монахині, які у 1995 р. у Демократичній Республіці Конго померли внаслідок епідемії Еболи, визнані кандидатками на вівтар. Не зважаючи на поширення вірусу, сестри не припинили служіння серед убогих, за що заплатили найвищу ціну життя. 20 лютого Папа Франциск визнав героїчність їхніх чеснот. Для беатифікації потрібне чудо, що приписуватиметься їхньому заступництву.
Інформаційне повідомлення
Коментувати статті на нашому сайті дозволено лише на протязі 7 днів з моменту публікації.