Католицький Медіа-Центр Конференції римсько-католицьких єпископів в Україні
» » » З Марією за руку: почути голос Богородиці
15:12 Четвер 0 1 649
30-04-2020, 15:12

З Марією за руку: почути голос Богородиці

Якщо ви не знаєте, як заохотити своїх друзів чи знайомих до молитви на розарії, прочитайте це свідчення. 
"Зустріч" з Марією у житті християн відбувається по-різному. Про свій досвід молитви Розарія і зустріч з Марією розповідає о. Артур Стемпєнь SAC.  

По–перше, я — вихованець Матері Божої Виховательки. Я родом з парафії, яка водночас є марійним санктуарієм, де вшановують чудотворний образ Матері Божої Виховательки.

Відчуваю, що марійність у моєму ДНК. Я люблю Матір Божу і з Нею відчуваю себе, як вдома. Тому живучи зараз в Україні і служачи в Делегатурі Матері Божої Фатімської, почуваюсь на своєму місці. Все завдяки Її заступництву.

Розарій для мене — це молитва з Марією. Хоча це звучить трохи незрозуміло, але я впевнений, що Марія молиться з нами, коли відмовляємо Розарій. Молиться так, як у Горниці з Апостолами, випрошуючи Святого Духа. Молиться дуже реально і відчутно. Насправді, наша молитва не є наша, але це молитва Марії з нами та за нас.

Поділюся своїм свідченням, яке залишиться в мені на ціле життя і є орієнтиром, особливо тоді, коли втрачаю ціль. Кілька років тому, коли я був префектом у нашій Вищій духовній семінарії в Олтажеві (Польща), я пережив молитву з Марією, про яку багатьом не розповідав. Це буде вперше, і вже можу сказати, що варто розповідати про такий досвід, хоча це є дуже особисте. Отже, чекаючи спільної молитви, у нашому семінарійному храмі, я почав молитися Розарій. У храмі нікого не було, крім мене. Була глибока тиша. Через кілька хвилин тихої молитви Розарія, я почав чути голос, який пронизував мене. Я чув його виразніше з кожним черговим «Радуйся, Маріє». Це був прекрасний жіночий голос, який повторював зі мною «Радуйся, Маріє». У якийсь момент я зосередився і спонтанно почав слухати цей голос, бажаючи його запам'ятати назавжди.

Я не схильний визнавати надзвичайність в житті і шлях віри бачу як звичайне і просте пригортання до Бога, але цей досвід був незвичайним. Роздумував я, чий це був голос? Чи Марія може повторювати «Радуйся, Маріє»? Напевно треба запитати догматичного богослова чи маріолога? Я переконаний, що так. Я впевнений у цьому. Розарій — це молитва, яку переживаємо у близькості з Марією, Яка молиться зі мною, з нами. Вона тримає в руці розарій, який тримаємо ми. Вона повторює ті слова, які повторюємо ми.

Цей досвід мені дуже запам’ятався. Бог, у своєму Милосерді дав мені це Слово, яке розумію як — Пам'ятай. Вона — Мати Ісуса, Цариця Розарію, заступається і говорить: Господь з Тобою.

Розарій — це входження у близьку спільноту, лагідну і реальну. Це слухання голосу МАРІЇ.


Свідчення 09:03 Вівторок 0 312 Розарієві історії від єпископів. Єпископ Олександр Язловецький Свою історію знайомства з Розарієм та про сумніви, що виникали з приводу ефективності цієї молитви,  розповідає єпископ-помічник Київсько-Житомирської дієцезії Олександр Язловецький. 
Інформаційне повідомлення
Коментувати статті на нашому сайті дозволено лише на протязі 7 днів з моменту публікації.