Католицький Медіа-Центр Конференції римсько-католицьких єпископів в Україні
» » » Папа: Адвент – нагода наново відкрити надію в період випробування
10:02 Четвер 0 920
26-11-2020, 10:02

Папа: Адвент – нагода наново відкрити надію в період випробування

Вітаючи «віртуальних» учасників чергової загальної аудієнції, що проходила у форматі відеотрансляції, Святіший Отець нагадав про наближення періоду приготування до Різдва.
Про це пише Vatican News.

Під час звичних наприкінці кожної загальної аудієнції привітань для її учасників з різних кінців світу, в середу, 25 листопада 2020 року Папа Франциск не оминув увагою той факт, що ця «віртуальна» зустріч відбувалася безпосередньо перед початком Адвенту, періоду приготування до Різдва.

«Супроводжені Матір’ю Ісуса на дорозі до Різдва, в цей важкий для багатьох період стараймося наново відкрити велику надію та радість, яку нам дарує прихід Божого Сина у світ», – сказав він, промовляючи до франкомовних глядачів, а вітаючи англомовних побажав: «В той як, як готуємося розпочати наш адвентовий шлях, нехай Христове світло просвітить наші стежки та розсіє пітьму в наших серцях».

«Через кілька днів розпочнеться період Адвенту. Нехай же радісне очікування на прихід Спасителя, Який став людиною, схожою до нас, наповнить ваші серця надією та миром», – сказав Святіший Отець, вітаючи поляків, побажавши супроводу Непорочнозачатої Діви Марії, Яку в цей період особливо вшановують під час досвітніх Мес-Рорат.
Інформаційне повідомлення
Коментувати статті на нашому сайті дозволено лише на протязі 7 днів з моменту публікації.