Католицький Медіа-Центр Конференції римсько-католицьких єпископів в Україні
» » » З Марією за руку: зброя від Матері Божої
19:00 Четвер 0 203
3-10-2019, 19:00

З Марією за руку: зброя від Матері Божої

Переживаємо 3 жовтня і продовжуємо пізнавати історії людей, що пов'язані з молитвою на розарії. Сьогодні з нами про свій досвід молитви ділиться священник Вадим Варфоломеєв.  
Я пригадую свою поїздку до Меджугор'є, наша група завітала в гості до пана Патрика, який переїхав з Канади і побудував «Палац для Марії», місце, де можуть зупинитися паломники. Він розповідаючи нашій групі свідчення свого навернення, під кінець звернувся до незаміжніх дівчат та запитав, як вони обирають собі майбутніх чоловіків. Звісно, кожна дівчина мала свою думку, але пан Патрик порадив їм так: «Обирайте собі за чоловіка того, який молиться Розарій, той, напевно, буде хорошим чоловіком».

Звісно, чи саме в такий спосіб шукати собі пару для сім’ї, це особистий вибір кожного, хто стоїть перед подібним рішенням. На мою думку, очевидно, людина яка молиться, точно вірить, значить буде переживати про духовний розвиток своєї сім’ї.

Мій особистий досвід, без молитви Розарія, молитовне життя не таке повноцінне. Я помітив, якщо порівнювати з іншими хто любить Розарій і тримається цієї молитви, вони більш стресостійкі, не так піддаються відчаю, вимолюють у Бога посприяти всім тим справам, які їх турбують. Без зайвої самопохвали, я можу зарахувати себе до таких людей.

Звісно, Розарій не оберігає від всіх проблем, але точно додає сили, перенести всі труднощі. Сам розарій, як предмет, не має таку силу, як Божа благодать яку свята Діва Марія випрошує для тих, хто молиться Розарій. Для мене, як священника, Розарій це молитва яка допомагає боротися зі спокусами з якими постійно доводиться зіштовхуватися. Марія яка є чистою і непорочною, за посередництвом молитви Розарія, огортає своїм материнським захистом від спокус і гріха, особливо нечистоти. Розарій це зброя, про яку говорив святий отець Піо, коли люди які приходили до нього з різними проблемами, намагалися відірвати шматочок тканини від його габіта, як реліквію. А одного разу у нього викрали його розарій, тоді отець Піо закричав, коли помітив пропажу: «Хто вкрав мою зброю, завдяки якій, я воюю проти сатани?». Я із заздрістю по-доброму, звісно, дивлюсь на монахів які носять на своїх поясах великі розарії, це дійсно нагадує духовний меч. Тому маючи таку зброю від Матері Божої, нерозумно не використовувати таку можливість. Особисто я, люблю Розарій і заохочую інших молитись.

Залишити коментар

Клацніть на зображення щоб оновити код, якщо він нерозбірливий