Католицький Медіа-Центр Конференції римсько-католицьких єпископів в Україні
» » » Папа: Господній Дух там, де єдність, але єдність – не одноманітність
10:01 П'ятниця 0 302
27-11-2020, 10:01

Папа: Господній Дух там, де єдність, але єдність – не одноманітність

Святіший Отець привітав ініціативу артистів, які вже 30 років підтримують «Карітас» у Словенії, організовуючи благодійний концерт.
Про це пише Vatican News.

«Klic dobrote» – Поклик добра, під таким гаслом словенська «Карітас» вже 30 років поспіль організовує благодійні концерти, що відбуваються перед Різдвом, і з нагоди свого чергового ювілею ініціатива отримала підтримку від Папи Франциска, який надіслав коротке вітання.

«Тридцять років! Для цього потрібна терпеливість», – зазначає Святіший Отець, запевняючи у своїх молитвах і складаючи побажання, аби цьогорічний «поклик доброти» став черговим кроком вперед, також і для «єдності Церкви та вашого народу».

«Де нема єдності, браття й сестри, нема й Святого Духа. Господь завжди шукає єдність, але це не означає одноманітність. Ні. Кожен має свої якості, свої дари, свою особистість, але завжди в єдності, разом з Духом єдності», – наголосив Папа, застерігаючи від сектантського наставлення та побажавши, щоб цей концерт був виявом «гармонії в єдності».

Варто згадати, що саме зі Словенії походить ялинка, яка під час вже близьких Різдвяних свят прикрашатиме площу Святого Петра.
Новини з Ватикану 11:02 Четвер 0 99 Ватикан: цьогорічні реколекції для Римської Курії у приватній формі В той час як пандемія унеможливила проведення спільних реколекцій, Святіший Отець закликав очільників дикастерій і відомств Апостольської Столиці усамітнитися для молитви на тиждень після першої неділі Великого Посту.
Інформаційне повідомлення
Коментувати статті на нашому сайті дозволено лише на протязі 7 днів з моменту публікації.