Католицький Медіа-Центр Конференції римсько-католицьких єпископів в Україні
» » Тіло єпископа Яна Нємца привезуть до Хмельницького і Городка (оновлено)
14:24 П'ятниця 0 3 528
6-11-2020, 14:24

Тіло єпископа Яна Нємца привезуть до Хмельницького і Городка (оновлено)

Близько 18:00 тіло померлого пастиря привезуть до парафії Христа Царя Всесвіту у Хмельницькому. О 19:00 буде звершена Свята Меса, яку очолить єпископ Радослав Змітрович.
Після Святої Меси запланована Вечірня за померлих та молитва за участю різних парафіяльних спільнот. До участі в якій запрошуємо всіх охочих. 

Тіло єпископа Яна буде перебувати у храмі до наступного дня. У суботу буде Утреня за померлих та продовження молитви. По обіді тіло пастиря буде перевезено до Городка близько 18:00.

Храм у Городку буде відчинений цілодобово, тому всі охочі можуть прийти до храму св. Станіслава аби помолитись біля труни єпископа. У неділю о 18:00 тіло єпископа перевезуть до Кам`янець-Подільського катедрального собору.  

У понеділок, 9 листопада, після Святої Меси о 12:00 єпископ Ян Нємєц буде похований у крипті Кам`янець-Подільської катедри.

Зображення: КАІ 
Оголошення 12:00 П'ятниця 0 182 Трансляції Пасхального Тридення з Ватикану та Києва За трансляціями з Ватикану та Києва можна слідкувати через інтернет та соціальні мережі. Для тих, хто не має доступу до інтернету, основні богослужіння транслюватимуть два загальноукраїнські канали.
Інформаційне повідомлення
Коментувати статті на нашому сайті дозволено лише на протязі 7 днів з моменту публікації.