Католицький Медіа-Центр Конференції римсько-католицьких єпископів в Україні
» » » Зустріч єпископа Едуарда Кави з новою владою Коломиї
18:03 Вівторок 0 1 429
17-11-2020, 18:03

Зустріч єпископа Едуарда Кави з новою владою Коломиї

16 листопада єпископ-помічник Львівської архідієцезії Едуард Кава взяв участь у відкритті першої сесії Коломийської міської ради 8-го демократичного скликання, яка відбулася на майдані перед Музеєм писанкового розпису в місті Коломиї Івано-Франківської області. Разом із владиками УГКЦ і ПЦУ єпископ Кава поблагословив присутніх.
Про це повідомляє Львівська архідієцезія.

У своєму слові до учасників сесії Його Ексцеленція зокрема сказав: «Це історичний момент, коли Бог через наш вибір доручає цим людям відповідальність за цю нашу маленьку батьківщину. І, напевно, для них це новий досвід, може також і страх, може теж і невпевненість, тому що часи, які зараз маємо, є дуже непрості під кожним оглядом: і духовним, і економічним, і в зв’язку з пандемією. Тому ми, які вас обирали, вас підтримуємо. Будемо за вас молитися. Також просимо, щоби ви насамперед своїм служінням виконали волю Божу. Щоби ви, дивлячись на тих, які вас вибрали, завжди пам’ятали, що це є діти Божі, які очікують від вас добра, справедливих рішень, відповідальності. Цього вам бажаю, щоб ви завжди керувалися своїм сумлінням. Завжди керувалися любов’ю до Бога і до своєї Батьківщини. І ніколи її не зраджували. Нехай це благословення вам товаришує від нині через ціле ваше життя, а особливо через ваше служіння, яке сьогодні розпочинаєте».

Під час окремої зустрічі з новообраним міським головою Коломиї Богданом Станіславським єпископ Едуард Кава звернувся з проханням про повернення парафії св. Ігнатія Лойоли парафіяльного будинку, який перебуває у комунальній власності міста і в даний час пустує.

Костянтин Чавага
Новини з України 12:01 Понеділок 0 96 Храмове свято на честь святого Станіслава єпископа та мученика в Буську 8 травня припадає спомин св. Станіслава – єпископа і мученика. Цього дня відзначає парафія святого Станіслав у Буську відзначає парафіяльне свято, і цей рік не став виключенням. О 11.00 відбулася Урочиста Свята Меса на якій були присутні отці з деканату Золочівського, Жовківського та чимало парафіян і гостей.
Інформаційне повідомлення
Коментувати статті на нашому сайті дозволено лише на протязі 7 днів з моменту публікації.