Католицький Медіа-Центр Конференції римсько-католицьких єпископів в Україні
» » » У 2020 році 32 молоді особи відповіли "так" на Божий поклик
10:20 П'ятниця 0 1 235
20-11-2020, 10:20

У 2020 році 32 молоді особи відповіли "так" на Божий поклик

У 2020 році Римсько-Католицька Церква в Україні збагатилася 32-ма покликаннями, що у двічі більше, ніж минулого року. Є надія, що це плід Року молитов про нові покликання, який розпочався 2 лютого 2020 року і триватиме до Неділі Хрещення Господнього.
Дані про кількість осіб, які розпочали формацію у семінаріях чи монаших згромадженнях подані Комісією у справах душпастирства молоді РКЦ. Як повідомляє відповідальна за душпастирство покликань с. Зита Врона SCM, дані були отримані від ректорів семінарій та представників чернечих родин.

Нагадуємо, що в Україні існує три дієцезіальні семінарії: у Городку (Кам’янець – Подільська дієцезія), у Ворзелі (Київсько-Житомирська дієцезія), у Брюховичах (Львівська архідієцезія). А також три Семінарії Redemptoris Mater, які знаходяться у Києві, Вінниці, Ужгороді.

Нам вдалося зібрати інформацію з усіх дієцезій, з 21 чоловічого та 60 жіночих згромаджень. У результаті маємо такі дані: у чоловічих згромадженнях розпочало формацію 14 хлопців (5 кандидатів в Ордені Братів менших, 3 пішло до Братів Менших Конвентуальних, 3 до Згромадження Місіонерів Облатів Марії Непорочної, 2 до Ордену Христусовців, 1 до Ордену Отців Маріанів); до 3 жіночих згромаджень вступило 7 дівчат ( 1 до Сестер Урсулянок Римської Унії, 1 до Згромадження Дочок Найчистішого Серця Пресвятої Діви Марії (серцянки безгабітові), 2 до сестер вербісток і 3 до сестер гонораток); 11 хлопців вступило до дієцезіальних семінарій: з них 3 з Кам’янець-Подільської дієцезії, 2 з Львівської архідієцезії, 1 з Луцької дієцезії та 3 з Київсько–Житомирської дієцезії, 1 з Мукачівської, 1 з Харківсько-Запорізької. У Одесько-Сімферопольській дієцезії у 2020 році не було кандидатів. До семінарії Redemptoris Mater вступив 1 хлопець.

Дякуємо єпископам за таку чудову ініціативу оголосити рік молитви про покликання, як бачимо, це дало свій результат. Єднаємося разом і надалі в молитві про нові, святі та ревні покликання до священства та богопосвяченого життя, щоб не бракувало тих осіб, які нестимуть Слово Боже в сучасний світ.
Інформаційне повідомлення
Коментувати статті на нашому сайті дозволено лише на протязі 7 днів з моменту публікації.